Wpis z mikrobloga

@mat-soj: Silnik wankla, czyli ze stosunkowo małej pojermności duża moc ale jak pisał poprzednik - duże jest też spalanie. Drogie ubezpieczenie i mniej dostępnbych części niż do bardziej popularnych mazd ale ...auto fajnie, mi się ciągle podoba :)
  • Odpowiedz
@Gr888 Mam MX-5. Powiem ci, że może być problem z częściami do takich Japońców. Poluję ostatnie pół roku na sondę lambda do swojego. Oryginalna 2k netto, a dedykowane zamienniki praktycznie niedostępne. Chyba będę Boscha z USA sciągał :/
  • Odpowiedz
@Gr888: Żarłoczne silniki o małej żywotności, wymagające ogarniętego serwisanta. Ryzykowna sprawa jeśli ma być jedynym/głównym autem.
  • Odpowiedz
@Gr888 W sumie to zależy, ile masz cebulionów. Jeżeli znudziła ci się skarbonka w formie małej ceramicznej świnki to spokojnie możesz ją zastąpić tą Mazdą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Elements Taka sonda, ale nie ten model (mam NC FL), a do tego komputer nie lubi się z uniwersalnymi, więc szukam dedykowanej do tego modelu. Już spory research zrobiłem. Jest jedna fajna Boscha i najprostsza od Denso. Cenię sobie swoje autko, więc chcę wsadzić tutaj tę od Boscha.
  • Odpowiedz
@Gr888: Fajne, ale sens ma wyłącznie po swapie, gdzie za dobrego trzeba rzucić 2 razy więcej jak za samo auto.
Poza tym niestety słaba blacharka.
Miałem jakiś czas i sprzedałem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz