Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1907
Mój #rozowypasek pracuje w #lidl jednocześnie robiąc szkołę w weekendy (muszę to zaznaczyć bo jak bym napisał że tylko w Lidlu pracuje to zaraz by było że KARYNA) Pracuje tam do czasu skończenia szkoły i potem idzie w swój zawód.

(Wykop PE EL, tu trzeba się tłumaczyć ze wszystkiego)

Śpi od 4h, nagle zaczyna rzucać się po całym łóżku, martwię się co się dzieje to ją budzę. Pytam co się stało.

A ona mi tylko...

"A, bo kupują te bułki jak p------i"

i zasnęła xD

#rozowepaski #heheszki #truestory #pokazrozowegopaska #dobranoc
Qontrol - Mój #rozowypasek pracuje w #lidl jednocześnie robiąc szkołę w weekendy (mus...

źródło: comment_rmqBjx0M0znUXpNvuLklUhz7nSoOCV7r.jpg

Pobierz
  • 116
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ZjadamKurczaki: tutaj każdy ma wyobrażenia że zaraz po studiach z ekonomi bedzie prezesem banku. No niestety, albo masz dobre plecy i sie przebijesz albo jestes mocno dobrym chamem co sie sam przebije i moze zacznie zarabiac jakies normalne pieniadze. W innych przypadkach zaczynasz od 2-3k i powoli do góry
  • Odpowiedz
Zachód:

-So where are you working?

-oh, I'm store assistant, I feel really fine in this job

-wow! That's great!


@Freezu: No nie wiem. W takich Niemczech jest duże ciśnienie na karierę i nikt nie powie, że jeśli pracujesz w Aldi to jesteś super i wszystko ok.
  • Odpowiedz
@Qontrol: Wykopki dziwią się bardzo zwłaszcza gdy dorosły facet jest na kasie w Lidlu czy Biedronce. Jego/ jej życie jego sprawa. Tym bardziej, że jeśli chcesz zostać menadżerem sklepu/ regionu w takim sklepie w kilkumiesięcznym programie przygotowującym do tej roli zaczyna się od kilku tygodni na kasie.
  • Odpowiedz