Wpis z mikrobloga

- Kurrrwa mać, no zobacz co #!$%@? narobiliście?
- To ja tego nie zrobiłem
- A kto scenarzystą, #!$%@?, jest?
- mówiłem że ja tego nie chce, a ten kaz
- A kto pisał scenariusz?
- David Benioff i D. B. Weiss i powiedzieli tak
- A Z JAKIEJ #!$%@? RACJI dajecie im serial, ile razy tłumaczyłem, jest autorem Martin i żaden #!$%@? nie ma bez jego wiedzy zmian wprowadzać.
- Panowie fani, to ja powiedziałem tak, to mi David Benioff i D. B. Weiss kazał słonie daw
- To trzeba było #!$%@? przylecieć do Martina, a nie ruszać jak nie wiesz
- (do dedeków) Jakim #!$%@? prawem! Zobacz co narobiłeś! Trwałe miejsce w popkulturze, tysiące fanów a zobacz co #!$%@? narobiłeś, PO #!$%@? SIĘ RWIESZ JAK NIE TWOJE!
- Fani, nie denerwujcie się
- Jak się, #!$%@?, mamy nie denerwować?
- Zaraz naprostujemy logikę, eee fabułęę, zobaczycie następny odcinek...
- Na pewno tego nie wyprostujecie nigdzie nie dostaniecie logicznego scenariusza do aktualnych wydarzeń
- No ty wyciągniemy z Władcy Pierścieni
- Takiej fabuły już nie dostanę
- No to poprosimy HBO o hajs, zrobimy CGI i będziemy animować w greenscrenie
- Tak #!$%@? CGI, czego się rwiecie co #!$%@? nie wasze. Żaden #!$%@? dedek za Martina nie dowodzi. #!$%@? powiedziałem, że nie ma.
- Żesz #!$%@?, snułem i czytałem teorie tysiąc razy.
- Człowiek się bardziej przejmuje Tyrionem jak własnym mężem, a #!$%@? przyjdzie dedek od tego i zrobi idiotę
- #!$%@? MAĆ, TŁUMACZĘ: JEST AUTOR MARTIN, TEN I TEN I ŻADEN DEDEK NIE PISZE SCENARIUSZA.
- JAKIM #!$%@? PRAWEM, TYSIĄC RAZY FANI DEDEKOM TŁUMACZYLI

#got #heheszki #pasta #andrzejuniedenerwujsie

@wujekZlo: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Camilli - - Kurrrwa mać, no zobacz co #!$%@? narobiliście?
- To ja tego nie zrobiłem...

źródło: comment_WxQHnLTYpopukqv4SeJhLeiLSctIlnVB.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@Camilli: ja #!$%@?, to jest tak prawdziwe ze az smutne, jest mi autentycznie przykro jak postanowili zje... zakonczyc tak dobry serial. Do tej pory moje top3 to bylo got, breaking bad i the expanse, ale po tym cyrku chyba pierwsze i trzecie miejsca sie ze soba zamienia.
  • Odpowiedz