Wpis z mikrobloga

help
Próbując przebrnąć przez zakup na raty wpakowałem się w raty od.nowa
No i co? No i limit przyznany, potwierdzone przelewem 1zł, wszystko jest, na stronie paribas suma dostępnych środków dla kart kredytowych = 2000zł. Zgadza się.

Problem taki, że allegro nie ściągneło tego z tej karty, przedmiot nie został w ogóle kupiony, ostatnio jak brałem przez raty payu alior bankiem to poszło bez problemu...

Co zrobić? Da się jakoś sprawnie wycofać z tego konta/karty/rat w paribasie bez żadnych konsekwencji i kupić to co chcę normalnymi ratami od aliora?

#allegro #raty
  • 8
  • Odpowiedz
@Jacob: no można, jest tam opisane np. że mam prawo do wypowiedzenia w ciągu 14 dni itd.
chodzi mi raczej kwestie tego, że jest to powiązane z allegro, czy nagle jutro nie okaże się, że ściągną i będę miał kredyt na głowie do odkręcenia, bo zdąże już wziąć raty poprzez payu
podejrzewam, że nie jestem pierwszy z taką sytuacją, bo już widywałem różne posty na ten temat
  • Odpowiedz
Allegro wspomaga proces odpowiednim przekierowaniem, ale to Ty ostatecznie wziąłeś kredyt, można pisać i unieważniać ale prościej chyba spłacić przedwcześnie i mieć to w d...
  • Odpowiedz
tyle, że, czy ja mam tu co spłacać?
a przedmiotu już się nie da kupić ratami z bnp, wyskakuje jedynie opcja payu heh
a nawet jakbym chciał użyć tej karty, żeby nią zapłacić i ściągneło z limitu, to nie ma opcji, bo nie mam potrzebnych numerow karty
  • Odpowiedz
@Jacob: da sie dalej kupowac przez payu? Chcialem zakupic telefon przez payu, wybieram przedmiot w aplikacji i nie ma do wyboru rat(na komputerze sa). Nie mam zamiaru pakowac sie w te raty od nowa, za duzo syfu z tym jest.
  • Odpowiedz