Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zwiazki #seks

Cześć. Mam problem. Mam 25 lat. Przejdę od razu do sedna. Jestem już jakiś czas z dziewczyną (pierwsza dziewczyna z którą się kocham). Jesli chodzi o miłość oralna - nie ma żadnego problemu. Jestem bez problemu podniecony. Natomiast jeżeli mamy uprawiać seks... Zaczyna się problem. Nie mogę się za nic podniecić. A jak się podniecę to zaraz oklapnie. Już sam nie wiem z czego to wynika. Czy właśnie z nakręcania się i myślenia że tak będzie, czy z tego myślenia że jej były na pewno nie miał takich problemów. Zacznę jeść więcej owoców i może jakieś suplementy diety (witaminy), skończę ze śmieciowym jedzeniem. Co mogę więcej zrobić? I ja i ona się wkurzamy. A nie chce żeby mnie zostawiła, albo znalazła sobie innego właśnie przez tą sytuację.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 10
Skoro przy oralu jest wszystko ok to pewnie chodzi o brak pewności siebie w łóżku. Przestań myśleć, że jesteś gorszy od jej byłego i że nie możesz dać jej przyjemności a z czasem wszystko samo przejdzie. Chyba że czujesz, że to coś z twoim zdrowiem to do lekarza albo wesprzyj się kilka razy jakimiś specyfikami Mensil czy coś i będzie git. Powodzenia.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: stres tak działa i przyzwyczajenie do masturbacji. Organizm musi sie przestawic na inne bodźce. Musicie do tego podejść na luzie, a nie się spinać, ze nie wychodzi. Można sie wspomóc specyfikami na początku, ale po kilku razach powinno przejść