Wpis z mikrobloga

@porBorewicz07: zamyka oczy, żeby mu gałka oczna nie wypadła pod wpływem bezwładności. Chronienie przed odłamkami to 'bonus' - bo zwróć uwagę na to, że położenie oczu jest po bokach głowy, więc sama trajektoria odłamków jest i tak bardzo dobra. Będą leciały wzdłuż linii oczu a nie bezpośrednio w nie.
@oremi: W naturze widzę takie pojęcie, które nie urazi normalnych ludzi, a które ujmie istotę własności które akurat podziwiamy. Ale nie wszyscy postrzegają jednakowo, i widzą inaczej, a przez abstrakcję myślenia są innego zdania.
@oremi: 40 lat spawałem całkiem nieźle w elekrodzie, aż tu nagle połechtaleś mnie ze mógłby za literata. Natomiast wierzę w istootę wyższą. Za dzieciaka na podwórku starsi koledzy próbowali wywolywać duchy. Moi starsi o 4 i 3 lata bracia ze swoimi rówieśnikami, organizując potrzebne artefakty. Z kolei moi rówieśnicy też chcieli sprobować. Ja miałem klucze od pomieszczenia, ale nie mialem o tym zielonego pojecia. Wymusiłem na rówieśnikach by przekonali kogoś starszego
@jaclaw1951: :-) Czasem dowiadujemy się o sobie fajnych rzeczy. No tak, wywoływanie duchów każdy przerabiał choć nie koniecznie z efektami, ci co mieli skutki i nie, powinni się wyspowiadać, może przestana mieć. Jak tak się dobrze zastanowisz i poszukasz w pamięci i zaczniesz zwracać uwagę na przypadki w swoim życiu to zobaczysz jego palec, bo Jego drugie imię to właśnie Przypadek. Pozdrawiam.