Wpis z mikrobloga

@Bananowy_Kochanek: @RETROWIRUS: Z tymi wszystkimi "fanami" poza małymi wyjątkami jest jeden problem, są niemal kompletnymi ignorantami. Mimo, że jestem różowym wiem o niebo więcej o retro sprzęcie niż 90% z nich razem wziętych... A jeszcze coś na nich robić, oprócz grania i puszczania demek, w których nawet jednego efektu nazwać nie potrafią, to już przekracza ich możliwości...
@xandra: No fakt. Ale też nigdy nie powiedział, że zakłada kanał specjalistyczny gdzie to ekspertko będzie zajmował się sprzętem. Wielokrotnie powtarzał, że chce po prostu poczuć to co kiedyś i to kontynuować. Jedyne co można się przywalić to to jak traktuje swoich fanów, których to banuje za konstruktywną krytykę i sugestie dotyczące kanału. No i te jego inne odpały o których mówisz, powtarzanie się, wciskanie czegoś na siłę itd. Przez te
@xandra: Ja tam wolę takie ciekawostki choć raczej ich nie zapamiętuję na mur beton bo nie widzę sensu ale ołtarzyk do modlenia się dla mnie jest to jak najbardziej. Kocham odkrywać tajemnicę. Np. na tym filmiku jest mega ciekawostka z optymalizacją ( ͡° ͜ʖ ͡°)
R.....S - @xandra: Ja tam wolę takie ciekawostki choć raczej ich nie zapamiętuję na m...
@xandra: @bandurek: tutaj chodzi o to, ze tak jak axel narobil smrodu wobec swojej osoby (akcja z pozwem do lepy chyba to rozpoczela).

Nikt nie jest idealny ale fakt jest taki, ze ,,huczne nazwy" u magistra i axela powoduja, iz ludzie mysla ,,o w koncu profesjonalny i rzetelny kanal poswiecony retro bez zbednego pieprzenia czy tez festiwalu bzdur" a potem zonk i mamy hejt (doprawiony jeszcze
@Bananowy_Kochanek: Magister się skończył jak przestał spożywać browarki, teraz kanał to bezbek. Mgr banuję za byle gówno i ludzie są #!$%@?. I słusznie. I to nie jest kanał z którego można by się dowiedzieć czegoś pożytecznego, jedyne co magister robił prawidłowo to wybielanie plastików, ale to też podejrzał na innych kanałach, pewnie z zachodu. Ogólnie nie ma co płakać, jest jeszcze troche kanałów retro z których można wynieść jakieś lekcje i
@linux_to_syf: dlatego wydaje mi sie, ze 3/4 tych kanalow (glownie u nas) to jest tylko dlatego, aby byc i ta ,,pasja" raczej prawdziwa nie jest.

Troche to smutne, ze zamiast typowych ludzi ze sceny widzimy zazwyczaj rozszeniowcow z wybujalym ego co nie maja zbytniego pojecia co robia.

Inna opcja, ze kanaly nie roznia sie od tych co clickbait stosuja.

Nie wiem czy jest nasz odpowiednik Modern Vintage Gamer
@Bananowy_Kochanek: ja wracam xD tylko nie wiem kiedy XD

no i ma racje XD cala #polskascenaretro xD axelio ich doskonale kiedys wyjasnil. zwyczajnie sie pojawila a potem skonczyla a nawet w sumie to nawet nie zaczela XD

dlatego zawsze mialem beke z tych subow i ogolnie ze wzrostu tych kanalow ktore nie wiem czy przebily granice 10k. a najwieksi to juz nagrywaja wlasnie takie gnioty, jakies staszki xD

dlatego tez przypominam
@acctim: ja to jakos z polskim retro YT malo mam do czynienia ale grupy FB wpierw byly ciekawe, a teraz to nic specjalnego ot mierzenie 8===> i wyzywanie od januszy ()

Dobry agent z niego (takie telezakupy mango) co nawet i darmowe dlugopisy by sprzedal. Smieszne by bylo jakby ci ,,darczyncy" odkupili z drugich kont swoje zabawki w imie ,,no bo musze go wesprzec
BananowyKochanek - @acctim: ja to jakos z polskim retro YT malo mam do czynienia ale ...