Wpis z mikrobloga

Witam który bank polecacie? Zastanawiałem sie miedzy mbankiem a ing, o mbanku mozna sie sporo syfu naczytać. Glownie chodzi mi o jak najmniej oplat, sprawną płatność przez internet. No i w sumie fajnymi bonusami na poczatek bym nie pogardził ( ͡° ͜ʖ ͡°) #ing #mbank #banki #bank
  • 20
  • Odpowiedz
@Agivexx: ing ma jedna podstawowa wade i przez ich chciwosc nie polecam nikomu.
Ich darmowe konto, niezaleznie od wplywow, nie ma bezplatnych wyplat ze wszystkich bankomatow. Mozesz wyplacic raz w miesiacu bez prowizji, a tak to albo w ing albo w planet cash.
Jesli chcesz wyplacac we wszystkich bez oplat, to platne konto to jakos 15zl/miesiac. Niby niedużo, ale w XXI wieku taka oferta jest po prostu nieakceptowalna.
  • Odpowiedz
@ZespolmBanku: jak widać można. Ma prawo wyrazić swoją opinię.Sam mam u was konto, nie raz próbowałem załatwić pewną sprawę drogą telefoniczną i za każdym razem otrzymywałem sprzeczne odpowiedzi. W końcu olałem temat i radzę sobie na swój sposób. A konto u was wisi zablokowane, ja nie mam dostępu do pieniędzy bo konta zamknąć nie można ale wy sobie co miesiąc odprowadzaliście opłaty bo wam wolno mimo komornika. Wszyscy byście chcieli
  • Odpowiedz
@PurpleHaze: mam konto w ing i tak jak mowisz jest płatne 15 zeta i są darmowe bankomaty i cała reszta, możesz mieć konto które nazywa się direct i ono już jest darmowe bankomaty tez ale będziesz płacił za obsługę w placówce banku. @Dokkblar: akurat mi aplikacja hybrydowa ing bardzo się podoba.
  • Odpowiedz
@Agivexx: mimo gorszego okresu ing w ostatnim czasie, teraz wszystko działa jak dawniej, czyli bardzo dobrze. Mam styczność z mbankiem i t-mobile i na ich tle, ING jest zdecydowanie najlepsze
  • Odpowiedz
@Agivexx: Zapraszamy do nas! W naszej ofercie znajdziesz bezpłatne konto Direct. Nie pobierzemy opłaty za kartę, gdy będziesz z niej aktywnie korzystał. Wystarczy, że w okresie rozliczeniowym wykonasz transakcje bezgotówkowe kartą na co najmniej 300 zł (dla osób poniżej 26 lat - 200 zł).
Możesz też zyskać do 140 zł w promocji za założenie konta przez stronę internetową. Więcej informacji znajdziesz tutaj.
  • Odpowiedz