Wpis z mikrobloga

@Szu_: może nic nie pił tylko dalej utrzymuje abstynencję co po takim długim cugu to jeszcze sporo upłynie zanim organizm dojdzie do siebie, a poty i taki wygląd to normalne w takim stanie.
  • Odpowiedz
@Alzena: albo białaczkę. Jawnie słabo wygląda - co na filmach jego, a rzeczywistość to aż się przeraziłem, a bajera z nim to złoto - na pół korytarza mexico jest tylko jeden hah
  • Odpowiedz
@William2290: @Andrzej_Jaroslawski: o to chodzi, że nic... spokojny. Zasypiał chwilami - ja z tego miejsca co pierwsze zdjęcie robiłem wołałem go, ale nie chciał podejść tylko mnie do siebie wołał to podbiłem do niego, bo sam nie dał radę się ruszyć, ale później lekarz który go chyba przywiózł poprowadził dalej, czyli musieli go karetką przywieść
  • Odpowiedz
@Szu_: Jezu to masakra jakaś.... ciekawe co mu dokładnie jest, wszystko co tu piszemy to tylko domysły a jaka jest prawda... co i czy w ogóle coś mu wysiadło.
  • Odpowiedz
musieli go karetką przywieść


@Szu_: A tak właśnie zastanawiałem się, kiedy tam karetka zawita bo odstawienie olkoholu tak z dnia na dzień nie mogło obejść się bez szkód dla organizmu menela.
  • Odpowiedz
@Andrzej_Jaroslawski: podkręcałem mu,aby taki akcje jak z łosiem nadal robił - i czy widział, że kononowi powiedział, że Ty go namawiałeś do tego - to coś tam dukał, ale już nie kojarzę co - ogólnie cięty na konona pięknie tyle wywnioskowałem, ale to żadna nowość
  • Odpowiedz
@Andrzej_Jaroslawski: niby przykro, żal człowieka, ale z drugiej strony ja nie mam litości dla alkoholików - mają to co mają na własne życzenie. Nikt nigdy nikomu nie wlewa % na siłę do gardła. Podobnie z dragami. Każdy podejmuje w życiu decyzje a potem przychodzi - dla niektórych niestety - czas zapłaty.
  • Odpowiedz
@Alzena: otóż to - ja tam przecież rozliczać go nie będę - ale chłopak się stoczył książkowo od momentu zerwania sztamy z Kononem - dla mnie przełom to jak u konona na ulicy butelkę nawalony pobił
  • Odpowiedz