Wpis z mikrobloga

Mirki jak to jest z gotowymi kompami na #allegro ? Karta graficzna GeForce GTX 1660 Ti 6GB , Intel Core i7 , dysk HDD 500GB windows 7 obudowa zasilacze i tak dalej cena juz złożonego kompa 2800
Patrze na #morele tą samą konfigurację karta 1339 zł procesor 1899 zł co wychodzi juz 3238 zł
Warto kupić na allegro? Skąd taka niska cena ? #pcmasterrace #informatyka
  • 38
@Yudep i7 ale jakiej generacji, na allegro z tego co widziałem to wkładają druga generację gdzie kosztuje może z 400zl używana, kartę dają zapewne jakiś najtańszy wariant z jednym wentylatorem, a reszta komponentów po taniosci, zasilacz najtańszy, dysk najtańszy, obudowa najtańsza. Daj link do aukcji to zobaczymy co to za rodzynek
To jest biznes, naiwniaki kupią sobie lub swoim dzieciom, spali się to zaraz w przeciągu pół roku przez najtańszy zasilacz i po komputerze
@ks2m: są różne zboczenia aczkolwiek hdd ma swoje zalety. Praktycznie zawsze idzie odzyskać dane z ssd jest to loteria a często wręcz niemożliwe. Ja z hdd odzyskiwałem posektorowo 2 tb danych trwało to Ok 30 dni ale wszystko odzyskane. Ja preferuje dyski hdd jeżeli ma się ważne dane itd. Jeżeli to ma być tylko komp do gier to add najlepszy wariant tymbardziej ze tak staniały .
@keflar: @Yudep: powiedzmy sobie otwarcie zestawy to są komputery składane z smieci które zalegają w magazynach albo są pogwarancyjne naprawiane podzespoły. Ten dysk hdd to pewnie z 100ma bad sektorami. Jeszcze pewnie jakaś czarna seria seagate


Czarna lista dysków? O tym nie słyszałem xD