Wpis z mikrobloga

Jak myślicie, jak skończy się #graotron? Macie jakieś swoje typy/domysły? Jakieś szczegóły, które myślicie że się zdarzą? Kto zasiądzie na tronie? Jak to się stanie i kto zginie po drodze? Fajnie byłoby poczytać Wasze przewidywania, a na koniec serialu wrócić do tego wpisu i zobaczyć kto przewidział dobrze najwięcej szczegółów :) #got #gamesofthrones
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@petugh:
Bronn zabije Tyriona i będzie próbował zabić Jamiego ale obroni go Brienne, która umrze w wyniku odniesionych ran.
Dance #!$%@? i chcę spalić cała Królewską Przystań więc Jon ja zabija.
Jamie zabija Cersei a następnie ginie rąk Eurona.
John zabija Eurona.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@petugh:
Aha i oczywiście NK calkowicie nie umarł bo jego cząstka przetrwała w znamieniu Brana, który #!$%@? na daleką północ. Pod koniec serialu zaczniemy widzieć jego stopniową przemianę czym twórcy zasugerują że za parę tysięcy lat cykl się powtórzy.
@petugh: złota kompania zabija smoka i cebulowego lorda, ale sama też przegrywa.
Arya op Stark zabija Cersei, ale sama przy okazji też zginie.(nareszcie).
Euron zginie w walce z Jaime jako że w końcu ruchał mu siostre), zginie do tego duża baba.
Góra i ogar się nawzajem pozabijają.
Danka z żądzy władzy zabije snowa, albo on ją.
Na koniec Snow zniszczy żelazny tron i nie będzie kolejnego władcy królestw. Dlatego zakończenie będzie
@petugh

Odcinek 4 - przygotowanie do bitwy z Cersei
Odcinek 5 - bitwa z Cersei, Tyrion zginie bo zdradzi Jona i Dany
Odcinek 6 - zamykanie wątków które nie zostały jeszcze zamknięte, Jon i Dany przezyją i odlecą razem na smoku w kierunku zachodzącego słońca
@petugh: Szczerze mówiąc, mam to już gdzieś.
Cersei zginie
Będzie zdrada, albo dwie
Słodko gorzkie zakończenie, czyli ktoś z głównych postaci (Targaryeni/Lannisterowie/Starki) spadnie z rowerka.
Piąty odcinek to kolejna bitwa, której plusem powinno być to, że dzięki temu, że nie była nagrywana nocą, to będzie coś widać, w przeciwieństwie do ostatniego odcinka.