Wpis z mikrobloga

@piotr414: odroczonym terminem zapłaty - lol, chyba nigdy nie widziałeś faktury gotówkowej, a o przelewowej bazując na tym w jaki sposób ją opisujesz - słyszałeś opowieści od kolegów, którzy widzieli takie faktury u taty na biurku. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Reasumując, jak to określiłeś „nie wiem kto ...” - faktycznie, mało wiesz i to dla mnie zrozumiałe, że trudno sobie wyobrazić coś, czego się nie robi, jak
0 zł, jak ktoś nie przyjmuje karty to jego problem. Nie lubię tych brudnych pieniędzy trzymać w swoim portfelu, w dodatku to jest portfel na karty i jak ktoś mi daje drobniaki to nie mam co z nimi zrobić
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ayy__lmao: mam dla was protip jak się chcecie pozbyć drobnych z portfela do cna. W Lidlu/ biedronce płatność gotówką, sypiecie Wszystkie drobne, a resztę karta kredytowa. Wasz portfel wam podziękuję że nie musi nosić złomu.
@ayy__lmao 100-150zł. Płacę kartą zazwyczaj, ale jak coś nie bangla (często np. w biedronce) to wyjmuję stówkę całą na biało i się nie przejmuję. +gotówka przydaje się jak idę do restauracji, żeby zostawić napiwek, lepiej zaokrąglić np. 54 do 60 niż zostawiać na stole kilka złotych