Wpis z mikrobloga

Oglądałem właśnie #sprawadlareportera z 2.05 i mój żenadometr prawie eksplodował. Gościu przyłapuje kobietę na wysyłaniu sprośnych zdjęć do swojego kochanka, a p. Jaworowicz tłumaczy kobietę, że to przecież nie była #zdrada. W załączniku screeny do oceny. I jak tu się dziwić, że #moralnosc w tym naszym pięknym kraju sięga dna, jeżeli jest społeczne przyzwolenie na coś takiego. Co Wy sądzicie, bo może się czepiam? Drugi screen w komentarzu.

#zwiazki #rozowepaski
lookaszpl - Oglądałem właśnie #sprawadlareportera z 2.05 i mój żenadometr prawie eksp...

źródło: comment_z5mLRbt2Pxp1lp1paGOR9MZfwCPAH4dm.jpg

Pobierz
  • 59
@motaboy: Zgadzam się. Niestety tak działo prawo w Polsce. Kto pierwszy "porwie" dziecko, ten dostaje zabezpieczenie. Przykre, ale prawdziwe. Obecna zmiana prawa w senacie, która rozwiązałaby ten temat, została zablokowana przez #pis i obecnego Rzecznika Praw Dziecka, byłego adwokata rozwodowego.


@lookaszpl: cooooooo? XD o kurde ten tekst to jest ten poziom abstrakcji co typ na mirko który pobierał z byłą żoną podwójnie 500+ na jednego kaszojada XD i oczywiście to
@agaciksa: Wytłumaczyłem dlaczego tak się dzieje. Tak działa prawo w Polsce i nie ma nic do rzeczy czy matka była dobra czy też zła. Zerknij na art. 26 kodeksu cywilnego.
§ 2. Jeżeli władza rodzicielska przysługuje na równi obojgu rodzicom mającym osobne miejsce zamieszkania, miejsce zamieszkania dziecka jest u tego z rodziców, u którego dziecko stale przebywa

Na bazie tego artykułu sąd zabezpiecza miejsca zamieszkania dziecka na czas rozprawy i to