Wpis z mikrobloga

Jeśli ktoś po 4 latach rządów Kaczyńskiego jeszcze go wspiera to ja się nie dziwie ze nikt nas na świecie nie szanuje i jesteśmy tak biednym krajem. Większość ludzi nadal ma mentalność takiego pieska co można na niego pluc ale myśli ze chociaż od czasu do czasu pan zrzuci na ziemie jakieś 500+. Nawet mi was nie żal


#polityka #polityka #tusk
  • 8
  • Odpowiedz
@Aleis: może dlatego PIS wygrało, w sensie ze jest mniej szczodry dla mafii vatowskiej a bardziej dla zwykłych obywateli(500plus) ¯_(ツ)_/¯
Dla mnie obie partie to szkodniki ale nadal PIS>PO
  • Odpowiedz
@LewCyzud: Ktoś za rządów PO-PSL dawał coś mafii vatowskiej? Proszę bardzo, niech się tym sąd zajmie. PiS wygrało dzięki 500+? Oczywiście, że tak. Widać masowe kupowanie głosów za pieniądze publiczne jest opłacalne dla partii i skuteczne.
@technojezus: Zrobiłem alternatywną wersje tego wpisu by każdy miał coś dla siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Aleis: w sumie to wszyscy proponują to samo, ich największy konkurent mówi że rozda jeszcze więcej od Pisu, nowy konkurent Biedroń mówi że rozda jeszcze więcej od Schetyny i wychodzi, że jak nie chcesz iść w skrajne rozdawnictwo to musisz głosować na Kaczyńskiego.
  • Odpowiedz