Wpis z mikrobloga

W związku z aferą #dziewczynybeztabu przypomniała mi się historia z młodości. W wieku około 15 lat miałem koleżankę, która miała w tym czasie 13 lat. Byliśmy na tym samym obozie harcerskim - ona jako harcerka, ja jako gość, nie-harcerz. Miałem tam swoją gitarę i ładnie (XDDDD) grałem. Zakochały się we mnie wtedy bez pamięci 2 dziewczyny - rzeczona koleżanka oraz taka inna, która była równie urodziwa co koleżanka, ale inny typ urody. Też miała 13 lat. Wybrałem tą drugą, choć wybór nie był łatwy.

Żeby nie przedłużać - jako że to był koniec podstawówki a koniec liceum, to mój "związek" z tą drugą koleżanką skończył się po 2 tygodniach. Ona zerwała, bo opiekunowie z obozu donieśli jej rodzicom o naszym "związku", rodzice nakładli jej do głowy różnych rzeczy, że jest za młoda na związek i tak dalej. Reszta nieistotna.

Jak się okazało po paru miesiącach, niedługo po obozie koleżanka numer 2 odbyła swój pierwszy raz kilka dni po powrocie do domu. Mineły 2 lata, ja miałem już 17 lat, ona 15, więc wszystko legalnie. Byłem na sylwestrze u kumpla. Ta koleżanka również organizowała sylwestra, a jej dom znajdował się drzwi w drzwi z domem kumpla. Dowiedziałem się że tam jest, więc poszedłem się przywitać i złożyć życzenia. Jak mnie zobaczyła to rzuciła mi się na szyję i mnie pocałowała w usta (XD). Zaprosiła do środka. Masa ludzi, tak jak i u nas dom obok. Wypiliśmy po kieliszku, jej zawirowało w głowie, potańczyliśmy, a potem zaciągnęła mnie do sypialni rodziców, no i fajnie było ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dobra, bo miało być krótko a ja zaraz popełnię tekst dłuższy od Trylogii Sienkiewicza.

Ostatnio mi mignęła na Facebooku, to wszedłem na jej profil. Ohajtana. Z gościem na oko 20 lat starszym od niej.

Generalnie między 13 a 18 rokiem życia (do jej 18 roku życia mieliśmy jakiś tam kontakt) miała tylu partnerów seksualnych że jak zamarzyła się jej stabilizacja, to musiała wyprowadzić się do innego miasta (ponad 250 km) żeby znaleźć faceta, bo w rodzinnym mieście i w promieniu 50 km od rodzinnego miasta miała taką opinię że żaden facet jej nie chciał xD Chyba że wyruchać, ale to osobna sprawa xD

#rozowepaski #logikarozowychpaskow #seks
  • 4
  • Odpowiedz
miała taką opinię że żaden facet jej nie chciał


@dziki: Miałem taką koleżankę, kiedyś nawet myślałem żeby odnowić kontakt, bo na FB widzę że ciągle jest sama. Ale ja czasem też lubię porozmawiać, a ona niestety nadaje się tylko do jednego. Miło wspominam czas kiedy się z nią widywałem, ale boje się że teraz to by na dzieciaka próbowała mnie usidlić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz