Wpis z mikrobloga

@NPCno123123: ojej, czyli w Twoim przypadku takie sformułowanie nie przechodzi przez gardło, rozumiem?

przecież to jest w #!$%@? smutne, to co, jak ja tak mówię kolesiom, którzy mają fajne ciałi, to też jestem spermiarzem? spermiarką? :p
  • Odpowiedz
@ada_1:>ojej, czyli w Twoim przypadku takie sformułowanie nie przechodzi przez gardło, rozumiem?
Przechodzi ale we właściwym miejscu i w odpowiednim czasie. Jako komentarz pod zdjęciem cycków anonima? Nah
  • Odpowiedz
@NPCno123123: ok, to, że dla Ciebie zdjęcie nie jest wystarczające, żeby to określić i generalnie potrzebujesz do tego większej intymności etc, nie znaczy, że wszyscy tak mają.

dajże im żyć. :)
  • Odpowiedz
  • 0
@lastro dlaczego? Bo mnie atakujesz od spermiarzy. To jest właśnie wasza cała logika. Powiedz jakikolwiek komplement kobiecie (który ma potwierdzenie w rzeczywistości), to od razu się zaczyna HURR DURR SPERMIARZ ALERT!
Już pytałem kiedyś, czy Wy w ogóle kiedyś bajerowaliscie panny? Wiecie w ogóle jak się rozmawia z kobietą? #!$%@? to tak nie działa że same przyjdą i Ci powiedzą że chcą się ruchac...
  • Odpowiedz
@Credek: >Chcesz cycka dotknąć? Jak już napisałem, nawet mi was przegrywy i incele nie szkoda.
To ty ganiasz za internetowymi cyckami. Ja nie muszę.

Już pytałem kiedyś, czy Wy w ogóle kiedyś bajerowaliscie panny?

Czyli bajerujesz dziewczynę, która wrzuciła zdjęcie cycków do internetu xD.
  • Odpowiedz
  • 0
@NPCno123123 nie bajeruje, komplementuje bo jest co.... A Ty znowu powiesz ze #p0lka i szmata. Z takim podejściem to brandzluj się do koncw życia w swojej piwnicy, w #!$%@? to mam ( )
  • Odpowiedz