Wpis z mikrobloga

W związku z tym że Nintendo dalej sobie leci w ch** i kilkuletnie gry na tym sprzęcie kosztują 100zł+, podczas gdy na innych platformach nawet bez promocji jest to jakieś ~20zł, postanowiłem zaopatrzyć się w urządzenie pozwalające na dymanie tych co chcą dymać. Widzę że na rynku jest dostępne kilka takich i rozważam Xecuter SX, NS-Atmosphere oraz RCMLoader.

Jest ktoś w stanie się wypowiedzieć na temat powyższych urządzonek? Z tego co zdążyłem się zorientować Xecuter ma najlepszy system i nie potrzebuje baterii plus jest bardzo małych rozmiarów, ale nie da się tam w razie czego wrzucić innego systemu. Za to z NS-Atmosphere oraz RCMLoader można wgrać dowolny CFW, ale trzeba ładować baterię.

Aktualnie się skłaniam przy RCMLoader + licencja na SX OS, ale z chęcią wysłucham opinii innych.

A dla tych jęczących że wololo złodziej, piractwo itp. z patusem @goomba-pl na czele, przypominam:
https://i.imgur.com/Gc6DOnG.jpg

#nintendoswitch #nintendo #kiciochpyta
  • 29
@iamtehwin: szkoda #!$%@? z tymi piratami. Sam myslalem zeby zrobic tego cracka ale pozbawiam sie calkowicie multi co mnie mocno boli plus trzeba sie #!$%@? ciagle z aktualizacjami i innymi problemami. Wolę kupić oryginał i klepać multi ale fakt ze Nintendo mocno doi hajs od graczy
kilkuletnie gry na tym sprzęcie kosztują 100zł+, podczas gdy na innych platformach nawet bez promocji jest to jakieś ~20z


@iamtehwin: mają do tego prawo i nikt nie zmusza do kupowania ;)

postanowiłem zaopatrzyć się w urządzenie pozwalające na dymanie tych co chcą dymać


@iamtehwin: postanowiłeś kraść, bo Cię nie stać, nazywajmy rzeczy po imieniu ;)
@epi: Niewygodne komentarze? Usunąłem po prostu to do czego odniosłem się już we wpisie. Gdyby gry na tej konsoli były sensownie wyceniane podobnie jak na innych platformach, to nie miałbym z tym problemu (tym bardziej że te gry już nawet mam na Steamie i chciałbym pograć na Switchu, ale nie będę płacił po raz kolejny z dodatkową przebitką dla chciwych Japończyków). Po prostu przejrzałem na oczy i widzę że nie ma
@epi: Stać mnie na gry. Nie stać mnie na to by być idiotą i płacić po raz n-ty za to samo, w dodatku z mega przebitką. Jeśli lubisz być tak traktowany przez producenta to jesteś po prostu frajerem :)

Owszem, Nintendo i producenci mają prawa ustalać ceny produktów w swoim sklepie. Ale ja jako posiadacz urządzenia za które zapłaciłem mam prawo robić z tym urządzeniem cokolwiek tylko mi się podoba. No
nie będę płacił po raz kolejny z dodatkową przebitką dla chciwych Japończyków


@iamtehwin: to po prostu nie kupuj, tak jak pisałem wyżej, przymusu nie ma
natomiast to, że takie praktyki Ci sie nie podobają (mnie zresztą też) nie upoważania Cię do piracenia
to jest nadal złe i nielegalne ;)

Jeśli lubisz być tak traktowany przez producenta to jesteś po prostu frajerem :)


@iamtehwin: nie lubię i po prostu nie kupuję