Wpis z mikrobloga

@VunterSlaush: @Marcinekk: ma kilka zabawek i takiego ładnego drapaka.... ale najbardziej lubi biegać z laserem... oglądam program na Animal Planet "Kot z piekła rodem" i tam bawią się czasami laserem z kotem... ale nie wiem czy to dobre rozwiązanie...
  • Odpowiedz
@Bazingo: u mnie koty maja pełno zabawek i czasem się nimi pobawią ale laser jest dla nich najlepsza forma rozrywki. Jak to się mówi kota nie zrozumiesz ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Bazingo: koty ganiają za poruszającą się plamką na podłodze. Jak Ci będzie szkło zegarka albo co rzucać zajączki, to też za tym będą biegać. Światło lasera domowego po odbiciu jest zupełnie nieszkodliwe.
  • Odpowiedz
@Bazingo: jak mała znajdka i ja przygarnąłeś to podskocz sobie z nią do weterynarza bo na bank pchły i robaki będzie miała. No i warto żeby weterynarz ja oglądnął czy np. Nie ma początków kociego kataru bo w przypadku zabłąkanych kotów jest to częste zjawisko. No i tak za pare miesięcy sterylizacja jak nie chcesz mieć niespodzianki w postaci większej ilości kotów bądź żeby przez ruję jak nie będzie kotem wychodzącym
  • Odpowiedz
@Eint: sąsiad hoduje koty i stwierdził, że jest zdrowa, ogólnie jak na malucha jest bardzo grzeczna... i robaków, ani pcheł niema.. wyprowadzamy tylko na szelkach i na działkę, więc niespodzianek nie będzie...
@Konkol: mieszkam koło hurtowni gdzie maja zabawki i często jej kupujemy takie myszki z piórkami i bardzo lubi się nimi bawić, ale często je gubi, do tego ma taki fajny drapak słonia...
  • Odpowiedz
@Bazingo: robaki jak coś zaobserwujesz w odchodach może na pierwszy rzut oka nie mieć ale warto jednak podjechać sobie po tabletki na odrobaczanie bo kosztują grosze no i jak pisałem nie zapomnij za pare miesięcy o sterylizacji żeby kot się nie męczył prze ruję. Przy okazji dobrze ci się trafiło ze jest grzeczna teraz nic tylko się dobrze opiekować a kot będzie szczęśliwy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz