Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wigr: i właśnie dlatego ciężko się zdrowo odżywiać, bo zdrowe jedzenie jest parę razy droższe niż normalne.
@wigr:
MAC za 12 pln - pol litra Coli, frytki i dwa kotlety w bulce. Ma to 2 tysiace kalorii i np. ja spokojnie bede najedzony.
BIO zestaw za 12pln - wida z kranu (no, ale w butelce!), jalbko i jakies gowno xD

Czysty biznes ;D
@wigr:
Jeszcze bym zrozumiał, gdyby w opozycji do tego Big Maca była podana oferta jakiegoś lokalnego baru mlecznego - gdzie za zbliżoną cenę dostaniesz np. zupę i porcję pierogów.

Albo żeby ta oferta BIO przynajmniej była w jakikolwiek sposób podana - szklanka, miseczka, cywilizowane sztućce.

Bo zabutelkowaną wodę, jabłko i kubeczek jogurtu to w identycznej formie możesz kupić w pierwszej lepszej Żabce za 3zł.