Wpis z mikrobloga

o jak miło przeczytać taka nazwę :P

@niemampomyslunannick: Pochodzę z Boguchwały, korzystam z tego, że lokalna drużyna ma komiczną nazwę oraz bawię się tym, że potrójna korona w następnym sezonie jest technicznie możliwa. Można wygrać mistrzostwo ligi (tu - 4 ligi), można wygrać puchar (tu - okręgu Rzeszów-Dębica) i jeszcze jeden puchar (tu - okręgu Podkarpackiego). Właściwie to wszystkie wymienione przeze mnie tytuły są w zasięgu, choć nijak będzie się to
@push3k-pro: no to przykro mocno, byłem w tym roku z kilkoma chłopakami na AMPach z futsalu i całkiem sporo rozmawialiśmy o piłce, generalnie to to odniosłem wrażenie że idą sto pro po awans i w sumie to nikt nie mówił żeby było jakieś ciśnienie z góry aby jednak nie awansować. No ale przyszłość zweryfikuje ich plany.
@Futsalista_cisowianka: Moje zdanie jest też takie, że zawsze przyjemniej ogląda się mecze, jak są w czołówce i cisną rywali. Oni prawie zawsze byli gdzieś tam w czołówce i fajna piłka była. Lepiej się ogląda jaką walczą w czołówce, jak o utrzymanie. Ja się sam obawiam, że awans to będzie drastyczny spadek atrakcyjności i walka o utrzymanie. W tym sezonie też czuć różnicę pomiędzy Izolatorem, a rywalami, jak to było choćby w