Wpis z mikrobloga

Miałem nie odnosić się do tego i olać, ale na fali tej ostatniej afery z # dziewczynybeztabu taka rozkmina mnie naszła że właściwie ludzie chyba jednak są źli z natury i potrafią się jednoczyć tutaj tylko żeby komuś dopie*dolić. Zobaczcie tutaj, każdy niby dla spokoju swojego sumienia wmawia sobie że chodzi o jakieś wyższe cele, żeby uświadomić partnerów że są zdradzani, że to dla ich dobra, a tak naprawdę chodzi by zgnoić te niewierne laski i im dowalić.


I tak jest przy praktycznie każdej aferze tutaj, zawsze gdzieś tam "w tle"(a tak naprawdę na pierwszym planie) jest zemsta i zniszczenie komuś życia, choćby przykładowa #villakarpatia (pamięta ktoś jeszcze?). Jakieś wypowiadanie wojny różnym patusom-streamerom też zawsze w "tle" było dowalenie komuś, bez względu na to jakie były motywacje, to nie da się temu zaprzeczyć, prawda?

Ile było takich "afer", czy właściwie akcji na wykopie, gdzie wszyscy zrobili coś tylko i wyłącznie pozytywnego? Prawie wcale, ot kojarzę tylko(poza zbiórkami na leczenie których było kilka) jakąś sytuację gdy ludzie się zebrali by pójść na koncert jakiegoś niewidomego chłopca/dziewczynki, ale i tam widzę drugie dno, że każdy tak naprawdę zrobił to by poczuć się lepszym we własnych oczach.

Bezinteresowność tak naprawdę nie istnieje, każdy robi coś dobrego tylko po to żeby samemu poczuć się lepiej i mieć o sobie lepsze zdanie, i niech mnie ktoś ku*wa przekona że jest inaczej.

#rozkminy

Każdy ponad każdym – skur*ysyn Innego traktuje jakby był niczym ¯\_(ツ)_/¯
Zgrywajac_twardziela - Miałem nie odnosić się do tego i olać, ale na fali tej ostatni...
  • 21
  • Odpowiedz
@Wyrewolwerowany_Rewolwer97: jemu chodzi o motywacje, po co wysyłacie im te screeny? Żeby pomóc chłopu? No nie, żeby jej zrobić koło dupy.
Bo wysylaliscie tez zrzuty do rodziców (Niby w czym im to miało pomóc?)
znajomych i współpracowników.
Jak mnie to kurde obchodziło co moja koleżanka z pracy robi i z kim?
  • Odpowiedz
@Zgrywajac_twardziela: Jak weszłam w gorące niezalogowana to aż mnie uderzyła ilość tej nienawiści. Zdrada jest zła i osoba zdradzana powinna być o tym fakcie poinformowana, ale tutaj ewidentnie nie o to chodziło. Nie widzę, żeby coś podobnego się działo ze zdradzającymi facetami. Z czego widziałam z jeden komentarz jakiejś loszki o zdradzie, reszta to były informacje o ilości partnerów i o to spierdoksy złapały ból dupy.
  • Odpowiedz
@Zgrywajac_twardziela: taka już chyba natura człowieka ¯\_(ツ)_/¯ zobacz w jak wielu miejscach dzieje się podobny syf, jak wiele grup powstało w społeczeństwie, która niby ma tam jakiś cel, a tak właściwie chodzi tylko żeby #!$%@?ć komuś innemu. Szczególnie mocno widać to wśród ludzi, którzy interesują się polityką.
  • Odpowiedz
że każdy tak naprawdę zrobił to by poczuć się lepszym we własnych oczach.

@Zgrywajac_twardziela: Tak spłycajmy każdy dobry uczynek bo ktoś się lepiej poczuł spełniając go. To charakteryzuje dobrych ludzi, że dobre uczynki ich satysfakcjonują...
  • Odpowiedz
@Zgrywajac_twardziela: Nie oceniałbym całej akcji ze względu na paru anonów, co wysyłało te skriny też całej rodzinie i wszystkim znajomym, albo robiło skriny o tym, że jakaś dziewczyna miała wielu partnerów. Głównym założeniem tej akcji było poinformowanie osób zdradzanych o zdradzie. Tak też mówili kierujący tą akcją. Mówili również że za zdradzających facetów też chcą się zabrać.
W każdej grupie są czarne owce, a na wykopie to już w ogóle. (
  • Odpowiedz
@Zgrywajac_twardziela: Najlepsze jest to, że ci, którzy wysyłali te screeny licząc na jakieś "ukaranie" czy "zniszczenie życia" nie mają chyba pojęcia, jak w przypadku puszczających się małolatek działa to wszystko, że tak to ujmę, "od kuchni". Jestem już po trzydziestce, to i owo w życiu widziałem, więc jestem w stanie założyć się o dychę, że 95% tych informacji poszło... w próżnię. Jeśli panna faktycznie jest dobrą aparatką, to wie o tym
  • Odpowiedz