Wpis z mikrobloga

@mkarweta: szukamy się głównie w domu i samochodzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ej a tak na poważnie raz z nią w Czechach na zakupach o-------m manianę. w Lidlu jak dobrze pamiętam różowa powiedziała żebym poszedł po szampon dla niej i coś tam jeszcze. nie znalazłem tego szamponu i widząc ją około 20m dalej krzyknąłem "XXX chodź tu szukać ze mną bo ja sam nie dam rady".
  • Odpowiedz
@hiszpanskizdobywca: moja raczej wierna bo często bardzo ma ochotę na mnie, wątpię aby tak dwóch obrobiła ale też od niej słyszałem jak Czeszki potrafią się walić z kim popadnie.
do mnie tak raz tylko powiedziała to zakazałem używania tego zwrotu, przy Polakach dziwnie by to wyglądało XD
Kiedyś opowiadała mi o swoim wujku i mówi "mój wuj ma duży barak" i tak sobie myśle... niby taka nim zachwycona a koleś
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@GrindujTopy: całe życie zawodowe pracowałem z Czechami i Słowakami (filolog słowacki here), mnie już takie opowieści nie bawią ;) ale co się naśmiałem na zajęciach to moje. Największa beka była jak nam kiedyś lektorka tłumaczyła, że musi szybko wracać do domu i na koniec zajęć mówi do nas "rýchle von" XD tyle było z jej "rýchle", że jeszcze z 10 minut nam to tłumaczyła xd
  • Odpowiedz
@GrindujTopy: nawet nie tyle chodziło mi o zdradzanie (chociaż takie przykłady też znałem), co o brak jakichś hamulców w przypadku braku związku (coś jak u nas słynne #dziewczynybeztabu) a że ja z innego pokolenia to dla mnie nieakceptowalne. Ale wiadomo wszędzie są wyjątki, wiec mam nadzieje ze na taki trafiłeś ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Jasne, znam całą klasykę słów śmiesznych-codziennych.
  • Odpowiedz
@hiszpanskizdobywca: a to racja, takie przeciwieństwo naszego powiedzenia "nie p------e się w tańcu". one potrafią nawet w tańcu, ale za to podchodzą do tego z dużym zaangażowaniem, nie to co większość polek, które leżą jak kłody i myślą, że robią laskę bo nogi rozkładają. :)
ja młody jestem ale też niekoniecznie dla mnie to normalne żeby się b----ć tak na początku znajomości, wolę jednak zdobyć w jakiś sposób kobietę niż
  • Odpowiedz