Wpis z mikrobloga

widze mocno korwinek wlecial XD


@Klepajro: Chyba mocno racjonalne myślenie. Z czego mam być dumny? Duma narodowa to akurat najniższa forma uznania, bo mnie jako osobę niewele łączy z tym faktem.
  • Odpowiedz
@Zielonykubek: absolutnie nie jestem dumny z samego faktu bycia w Unii. Natomiast doceniam i szanuję rodaków za to jak daleko zaszliśmy w ostatnie 30 lat, również dzięki Unii. Możemy narzekać i gdybać, że można było zrobić jeszcze więcej (bo mogliśmy), ale i tak nie jest źle. Byłem niedawno we Włoszech i naszła mnie taka refleksja, że kiedyś od razu było widać różnicę między Polską a Zachodem w dobrobycie, technologii widocznej na
  • Odpowiedz
Polska 2003: 20% bezrobocia

Polsko 2019: 4% bezrobocia


@UberWygryw:
dlug publiczny 2003 - 400mld zl
dlug publiczny 2019 - przekroczyl 1000mld zl

wiec tak naprawde spadku bezrobocia nie wypracowalismy tylko "pozyczylismy" (przy okazji: obecnie ostro pędzimy w kierunku Wenezueli) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@baronio: UE nigdy nie pozwoli nam stoczyć się tak jak to zrobiła Wenezuela. No chyba, że wcześniej ją opuścimy to wtedy róbta co chceta ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Już widzę jak Polska teraz opuszcza UE i pada eksport, złoty pikuje, a wszystkie programy socjalne utrzymywać trzeba. Co wtedy? Dodruk złotówek i kierunek jądro Ziemi XD

Ludzie, którzy serio popierają wyjście z UE są albo skończonymi idiotami, albo
  • Odpowiedz
dlug publiczny 2003 - 400mld zl

dlug publiczny 2019 - przekroczyl 1000mld zl


@baronio: Manipulacja. Nie twierdzę, że pieniądze są wydatkowane dobrze wydatkowane, ale od tego czasu gospodarką "trochę" urosła, zatem ten dług proporcjonalnie wzrózł, ale nie ponad 200%
  • Odpowiedz