Wpis z mikrobloga

Nie ma co się podniecać ta blondynka. Ma wybujala wyobraźnię i zawyrzone wymagania, mówi o klasie kasie inteligencji wykształceniu sama mając gównoblog instagromowy. Jeśli już się znajdzie taki facet jakiego opisuje to nie będzie miała u niego szans ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 182
Ja się zawsze zastanawiam co w zamian? Co taki rozbuchany blond pustostan ma do zaoferowania? Cenię sobie rozmowy z kobietami. Mam kilka przyjaciółek, koleżanek i znajomych. Tylko z jedną mogę porozmawiać absolutnie o wszystkim, bo ma tak szerokie zainteresowania, a nawet jak nie ma, to chętniej wszystkiego wysłucha i skomentuje. Cała reszta, to dno pokroju tej panny z filmu. Możnaby książkę o tej zarazie głupoty napisać.
  • Odpowiedz
Ja się zawsze zastanawiam co w zamian?


@WOWMichal: To luksusowy mebel. Powiedzmy, że fotel wykonany z drewna agarowego, z obiciem wykonanym z puchu edredonowego i skóry z cieląt hodowanych na szwajcarskich pastwiskach nad jeziorem Neuchâtel, taki z podnóżkiem i masażem, w którym możesz odpocząć po pracy.

Stosunek ceny do użyteczności jest oczywiście śmieszny, bo fotel za ułamek tej kwoty wykona taką samą robotę, a może skóra się tak szybko nie
K.....r - > Ja się zawsze zastanawiam co w zamian?

@WOWMichal: To luksusowy mebel....

źródło: comment_kJuCR0wsyzHQOOT9iuWfxw5hN2Vs6rxm.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@SiewcaZaglady: nooo nie wiem. brac glupiutka karine z buzia jak ziemniaczek i marnowac tyle czasu zeby po niej jechac. Komentujacy sam by ja grzmocil (i cala mase innych pustych lasek) tak zeby iskry lecialy, ale go z pewnoscia nie stac, wiec slychac frustracje w glosie, ze laska ma czelnosc miec wygorowane oczekiwania, ktorych on nie spelnia.
Ja tam wcale nie jestem glupia i roszczeniowa a nikt mnie w ogole nie
  • Odpowiedz
@SiewcaZaglady: laska robi dobry hajs, ale to sie kiedys pewnie skonczy jak to w show biznesie. Żyje na pokaz, dla lansu i ogólnie to inteligencja raczej nie grzeszy. Nie jest zbyt ładna, spełniając wymagania jakie ona sobie ubzdurała można miec o wiele piękniejsze i mądrzejsze kobiety. Nie tylko z Polski.
  • Odpowiedz