Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Jestem typem człowieka który lubi/chce pomagać ludziom. Oddaję krew co dwa miesiące, odliczam pita na hospicjum, jednak nie lubię żuli, nie daje nigdy "dej no dwa złote kierowniku". Macie jakieś pomysły w co się zaangażować, żeby realnie pomagać ludziom ? #kiciochopyta #pomoc
  • 4
@Kombinat: ten projekt ze szlachetną paczką , sam możesz sprawdzić rodzinę i wybrać co chcesz dać lub w jaki sposób pomóc,sami się w to angażujemy i był taki rok że zaprosiliśmy do tego znajomych i ...opiekun dał nam bezpośredni adres potrzebującej rodziny ale tylko dlatego że mieliśmy przygotowanego całego merca sprintera dla potrzebującej rodziny, opiekun był w szoku jak zobaczył skalę pomocy i listę z odhaczonymi wszystkimi punktami , w takich
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Czegosszukam: część, dzięki za odpowiedź, co do zwierząt to tak, mam psa ze schroniska plus średnio jeden weekend w miesiącu (niestety jestem zarobiony, studia zaoczne itp) odwiedzam schronisko żeby wyjść na spacer/bieganie z psem. Swoją drogą jest to coś niesamowitego :)
@Kombinat: najgorsze jest to ze takie zwierzaki chciałoby się przygarniać ale niestety możliwości nie zawsze pozwalają ( ͡° ʖ̯ ͡°) a co sądzisz o wolontariatach w hospicjach? Osobiście nie byłem ale kilku znajomych stwierdzało, ze bardzo specyficzne przeżycie..