Wpis z mikrobloga

@AllieCaulfield:

Dobry wieczór.
Drogie Mirabelki I Mirkowie. Do tej pory, pisałem tutaj z Wami o zegarkach różnych. Doradzalem, odradzalem również I komentowałem.
Dzisiaj ja, zapytam Was o smartwatch.

Jeszcze do końca nie wiem czy ułatwi mi to życie, czy może przeciwnie. Na te chwilę wydaje mi się to dobrym pomysłem.
Osobiście nie mam doświadczeń z tymi urządzeniami. Podejrzewam, że spośród kilkudziesięciu tysięcy użytkowników serwisu że śmiesznymi obrazkami znajdzie się kilka osób, które mają wiedzę i doświadczenie w dziedzinie.

Kryteria.
Maks 43mm koperta
Chciałbym żeby bateria wytrzymywala trochę.(tydzien??jesli to możliwe.)
Chialbym aby miał alarm wibracyjny.
Możliwość ustawienia min 5 alarmów dziennie.
Nie potrzebuje muzyki i GPS
Budżet 2 - 2,5k (jeśli jest coś taniej to super)
Jeśli potrzeba rozciągnąć budżet to OK ale musi mieć to sens.
Najlepiej jakby dane można było synchronizowac z telefonem. Podłączenie do komputera odpada.

Rozgladalem się za Suunto. Wydają się być sensowne. Nie chcę Apple.

Ktoś coś?? Z góry dziękuję i pozdrawiam wszystkich.

#zegarki #smartwatch #smartfon #pytanie #pytaniedoeksperta
  • 26
@AllieCaulfield spoko. Jak coś zobacz jeszcze apkę todoist. Tworzysz jedno konto, dodajesz zadania i przypomnienia, planujesz, trackujesz. Korzystam od dawna i pomogła mi się zorganizować.
Apke instalujesz na telefonie komputerze tablecie i smartwarchu. Działa na Windowsie i macosie, androidzie, iosie, jest też w wersji wtyczki do przeglądarki.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AllieCaulfield: używałem przez długi czas pebble time steel, niestety projekt już nie jest rozwijany. No i czas pokazał, że jednak zwykły zegarek wygrał. Plusem pebbla jest długi czas na baterii (tydzień), ekran i informacje o rzeczach w kalendarzu przedstawione w świetny sposób. Jakbym miał kupować teraz, to pewnie jakiś Garmin by to był. Czemu przestałem używać? Bo czułem się przeładowany powiadomieniami i nawet jak człowiek je wyłączy w większości, to i
@m_bielawski: Citizen robi specjalnie dla mnie model z Eco-Drive ale trochę jeszcze potrwa rozwój projektu ;-)... gdyby teraz miał w ofercie to wybór byłby jasny :)
@dudi_: wezmę pod uwagę, choć ten model, o którym kolega @diogene pisze wydaje się być bardzo interesujący. Jest kurła "wszystkorobiący" I ta bateria... ;) nie doczytałem, tylko czy śniadanie robi ;)
Na poważnie to dużym plusem jest też cena tego ustrojstwa. Jak mi się