Wpis z mikrobloga

@AllieCaulfield:

Dobry wieczór.
Drogie Mirabelki I Mirkowie. Do tej pory, pisałem tutaj z Wami o zegarkach różnych. Doradzalem, odradzalem również I komentowałem.
Dzisiaj ja, zapytam Was o smartwatch.

Jeszcze do końca nie wiem czy ułatwi mi to życie, czy może przeciwnie. Na te chwilę wydaje mi się to dobrym pomysłem.
Osobiście nie mam doświadczeń z tymi urządzeniami. Podejrzewam, że spośród kilkudziesięciu tysięcy użytkowników serwisu że śmiesznymi obrazkami znajdzie się kilka osób, które mają wiedzę i doświadczenie w dziedzinie.

Kryteria.
Maks 43mm koperta
Chciałbym żeby bateria wytrzymywala trochę.(tydzien??jesli to możliwe.)
Chialbym aby miał alarm wibracyjny.
Możliwość ustawienia min 5 alarmów dziennie.
Nie potrzebuje muzyki i GPS
Budżet 2 - 2,5k (jeśli jest coś taniej to super)
Jeśli potrzeba rozciągnąć budżet to OK ale musi mieć to sens.
Najlepiej jakby dane można było synchronizowac z telefonem. Podłączenie do komputera odpada.

Rozgladalem się za Suunto. Wydają się być sensowne. Nie chcę Apple.

Ktoś coś?? Z góry dziękuję i pozdrawiam wszystkich.

#zegarki #smartwatch #smartfon #pytanie #pytaniedoeksperta
  • 26
@thewickerman88: miałem nadzieję, że ktoś mi doradzi żebym dołożył parę ziarenek i kupił coś porządnego. Nie zawiodłeś ;) widzisz, tak jak wspomniałem nie wiem jeszcze czy będzie mi takie urządzenie pomagać w okolicznościach w jakich się znalazłem czy może właśnie będzie to bardziej kłopot. Jeśli się okaże, że jednak to zly pomysł to przynajmniej nie będę ubolewał nad źle ulokowanymi pieniędzmi. Na te chwile słabo to sobie wyobrażam nie nosić moich