Wpis z mikrobloga

@Hogataa26: i tylko dlatego się do niego nie klei po całości, ale jakby wprost jej powiedział, że mu nie przeszkadza jej wiek to na bank by było Bang. Zaślepiona jesteś mega jej obrazem, cokolwiek złego napisać na Madzie strach, bo zaraz lecisz w obronę :D
@Wszystkomizajeli: zaślepiona? Po prostu nie jestem taka jak większość z Was gdzie czepiacie się każdego o wszystko. Magda ciągle jest obrażona że niby mentalnie 16 lat, a niby czemu? Bo płacze? Aha. Brawo.
Umiesz czytać? To Madzi przeszkadza jego wiek i mu to powiedziała kilka razy.
@Wszystkomizajeli: którego faceta jade? Bo z tego co wiem to jedynie Łukasza, Olka i nowego . Ojej ale wszyscy. Nadal sobie coś dopisujesz? Tak wykop już ma?
Wszystkie laski? Bronie jedynie Izy i Madzi. Czasem inne jeżeli ktoś z was pisze tutaj bzdury :)
@Hogataa26: nic sobie nie muszę dopisywać, bo jedziesz równo po każdym. Ileś wypisywała rzeczy na Radka, Oleha, Kubę to już nawet nie komentuje:D non stop sadzisz na facetów, za to Madzia jest kochana, Kasia ma piękną buźkę... Do porzygu, nawet jak coś zjebią to ciągle trąbisz swoje w kółko Macieju...
@Wszystkomizajeli: no napisałam że jechalam po Olku, Łukaszu i Kubie. I mam do tego prawo, bo ciężko się patrzy na takich fałszywych patusow. Wiem że Tobie to imponuje .
No Kasia ma ładną buzię a Madzia jest spoko. Gdzie tu nie jest prawdą?
Pisze to co jest prawdą, a nie tak jak 2/4 wykopu liże dupska tym co najbardziej obgadują i robią zadymę bezczelności. Żegnam