Wpis z mikrobloga

Mirki, pokieruje ktoś jak wgrać świeży soft do Samsung Galaxy J4+? Jakie narzędzie, skąd najlepiej oficjalny soft itp. Robiłem to dotąd dla Sony ale już z rok temu albo i lepiej.

Wszystko przez brak krzyżowego wsparcia Wifi Calling miedzy operatorami najwyraźniej. Orange blokuje to w telefonie brandowanym Play, albo jak widzę skale syfu Play to raczej właśnie on coś tu namieszał.

#android | #samsung | #pytaniedoeksperta
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@CeZiK_: Kurde mam problem jednak z tym Sammobile.com bo niby rejestracja konieczna, OK, zrobiłem, ale i tak na niektórych podstronach mysli ze jestem wylogowany, nie pozwala nic pobrać :F
  • Odpowiedz
@CeZiK_: Kurde na 3 pobrania z Sammobile każdy .zip jest z błędem i już mam pewność że to nie jest problem po mojej stronie. A z Samsung-updates.com nie mogę pobrać bo każdy plik ma ponad 2gb i jest osadzony w usługach premium.
Dziwne że tak trudno o te firmware, dla Sony był chyba serwis który sam to hostował i problem z głowy. Nie wiem co robić :/ Musze szukać gdzieś
  • Odpowiedz
@CeZiK_: Damn! Dzięki! :) Jak sie uda to pisze do Białka z wnioskiem o nadanie orderu! :D BTW tutaj archi ma 2,3gb, w Sammobile te same mają 1,7gb i moze z tego wynika problem juz na starcie, ale próbowałem wielu i każdy miał tam 1,7gb. No nic, kolejne 2godziny pobierania i moze tym razem sie uda :)
  • Odpowiedz