Wpis z mikrobloga

@Blaskun: jest to niesamowicie ciekawe jak pomyślisz, że jeszcze niedawno działy się takie rzeczy u nas, a mało kto na świecie mógł o tym wiedzieć. z drugiej strony jest to trochę straszne, bo odziera walkę o wolność z podniosłości, ot tam się biją a ja siedzę tutaj, piję herbatę, a w szafce mam czipsy i batony. tak samo było z zamachem w Nowej Zelandii, zajebiście dziwne to wszystko.
@sylwke3100: nie twierdzę, że takie same. przez "takie rzeczy" mam oczywiście na myśli protesty i zamieszki :)


@pollyanna: To dalej nie jest to samo. Tam społeczeństwo było i dalej jest podzielone w tej najniższej warstwie.

Poza tym polecam dokument Wenezuela Historia Upadku, tam jest dokładnie opisane jak naprawdę wygląda problem Wenezueli i moim zdaniem takie zamieszki i walki nic nie dadzą bo problem naprawdę siedzi nie we władzy a w
@sylwke3100: Już chyba zauważyli, że to nie działa i mam nadzieję, że pojawi się człowiek naprawdę chcący wszystko naprawić, a nie kolejny populista co to na ustach frazesy, a w głowie myśl żeby przyspawać się do koryta i nachłeptac się profitów.
@pollyanna: Dokładnie. Szeroki dostęp do informacji coraz bardziej znieczula ludzi na tragedię innych. Widziałem filmik z tego zamachu i oglądałem go tak jak ogląda się film. I nie chodzi