Wpis z mikrobloga

Gdyby ktoś był ciekaw, to AngryJoe po przemyśleniu obniża swój za ostatni odcinek GoT rating do 6/10. Moim zdaniem z czasem większość fanów dojdzie do wniosku, że scenariusz tego odcinka był beznadziejny.
Pamiętam, że jak wyszło The Force Awakens, to też wszyscy się zachwycali jakie to arcydzieło. Z czasem nastroje się zmieniały, a dzisiaj większość się zgadza, że ten film do dziadostwo.
#got #graotron #angryjoe
  • 16
@lewoprawo: Też się mocno zawiodłem, i to głównie przez twórców, bo pompowali tą bitwę jak mogli- przez wszystkie sezony rozwijano tą historię o innych( początek już w 1 odc 1 sezonu), w końcu inni wyszli na 1 plan, myślałem że wyjaśnią tą historię ich powstania, dlaczego obudzili się akurat teraz, skąd melisandre o tym wiedziała, a tu nic, 20 sekundowa scena w której go zabijają, wszyscy giną, koniec ¯\_(ツ)_/¯
@BlackHawk144: No racja, pomyliłem tytuły. Chodziło mi, że The Last Jedi to gówno.
W sumie The Force Awakens trzymało jakiś poziom głównie dlatego, że zaczęło kilka ciekawych wątków. Niestety TLJ zakończył te wątki w najgłupsze z możliwych sposobów. Co niestety rzuca się cieniem również na TFA, gdyby ktoś chciał obejrzeć jeszcze raz.
@Lucider5: przecież wszystko było wyjaśniane xd. Świat w GoT oparty jest o cykle, pory są nieregularne i mogą trwać długie lata. Czemu akurat teraz TNK zaatakował? Bo od dawna nie było zimy i wszyscy przewidywali, że następna będzie trwała wyjątkowo długo. O tym była mowa literalnie od pierwszego odcinka xd
@Anthermil: Jeżeli ktoś pisze, że nie było pokazane jak NK powstał, co chce, dlaczego itd. To ja się #!$%@? zastanawiam, co oni oglądają, chyba koronę królów bo na pewno nie got. Wszystko zostało powiedziane, NK był masę razy na ekranie, był na kilku potyczkach, pełno ludzi się zmobilizowało żeby go powstrzymać, no i #!$%@? przegrał, jakby wcześniej żadna postać w GoT nie zginęła tak o, z sekundy na sekundę
@EgonakaNoge: był jednym z Pierwszych Ludzi (prawdopodobnie Starkiem), w Nocnego Króla przemieniły go Dzieci Lasu i jego zadaniem było zniszczenie ludzi, tylko że Dzieci Lasu i Pierwsi Ludzie zawarli sojusz, a NK wymknął się spod kontroli. Teraz ponieważ nadchodziła zima i przez głupotę Brana dotknął go NK w wizji dzięki czemu wiedział gdzie jest i mógł przejść przez Mur, oglądasz ten serial?
Prawdopodobnie był to Lannister(zmyslam jak ty), dlaczego wybrali akurat jego? Skąd akurat on miał moce a reszta WW nie? dlaczego szukał Brana? dlaczego widział Brana w wizji? dlaczego oszalał i mordował dzieci lasu i ludzi?
@EgonakaNoge: Miał moce bo był stworzony przez magię Dzieci Lasu, a reszta WW została stworzona przez niego (zresztą też potrafili ożywiać zmarłych więc mieli moce), Szukał trójokiej wrony, był też greenserem tak jak Bran (dlatego go widział w wizji), kto powiedział że on oszalał? On został stworzony do wybicia ludzkości i cały czas do tego konsekwentnie dążył. Doucz się z rzeczy które oglądasz a potem pisz komentarze krytykujące fabułę xD A
@lewoprawo: #!$%@?, mam podobnie, im dłużej zastanawiam się nad tym odcinkiem tym bardziej mi się nie podoba. Cała kwintesencja Gry o Tron, czyli stała niepewność odnośnie tego kto może umrzeć, w szczególności główne postaci, ta kwintesencja została zatracona. To zwodzenie czytelnika, tworzenie więzi emocjonalnej z postacią i nagle, ciach, nie żyje ktoś kto wydawało się że był absolutnie kluczowy. Niby od jakiegoś czasu czuć cholernie dotkliwy deficyt materiału w postaci książek,