Wpis z mikrobloga

#rozowepaski #logikaniebieskichpaskow #lozasamcow #p0lak #afera #seks #dziewczynybeztabu #chlopakibeztabu #zwiazki #niebieskiepaski #hipokryzja

Miga się od seksu? Nierozumiem

Będąc w 4 miesięcznym związku uprawiam sex od miesięcy dwóch z kobietą, której byłem pierwszym. Mam problem jeżeli chodzi o miejsce w którym mogę swobodnie to robić, zawsze ktoś jest w domu. Ale za każdym razem jest naprawdę pięknie.Ostatnie nasze zbliżenie było 3 tyg temu, kiedy to nie planowaliśmy nic, chata nagle zrobiła się wolna. Zacząłem rozpalać, a ona nagle powiedziała że dzisiaj jej się nie chce jest bardzo zmęczona. Co było dziwne, ponieważ zawsze kochaliśmy się w ten dzień. Wyszedłem bez słowa na fajkę do kuchni, po czym przyszła w szoku, dlaczego ją zostawiłem. Byłem zimny, przez co myślała że jest coś nie tak. Powiedziałem: "nie myśl że jestem zły przez to że nie chcesz się kochać, zmęczona, nie masz ochoty, rozumiem". Nie naciskałem. Usiadła mi na kolankach po czym pare minut później doszło do seksu. Nie rozumiałem kompletnie tej sytuacji.

Następne zbliżenie było 2 dni później na imprezie w łazience, niestety przeszkodzili nam i był to nieudany numerek a zarazem ostatni. Robiła mi wtedy pierwszy raz loda.

Później pojawił się okres.

Później pojawił się tydzień przedświątecznego postu.

I tak mineły 3 tyg bez pukanka.


Dzisiaj kiedy to mieliśmy okazję po takiej przerwie w momencie rozpalania powiedziała: "ale wiesz że nie mam czasu, musze jechać do ciotki" - to było prawdą bo i tak urwała się od ciotki żeby chociaż na chwile do mnie przyjechać. Jednak nie jestem co do tego przekonany. 3 tyg bez seksu to chyba powinna majtki przez głowę ściągać a ta wspaniała ciocia poczekała by chwilkę dłużej. Zapytała czy wszystko w porządku. Powiedziałem że tak i zapytałem "a czy ty wgl chcesz?" Ona: "No jasne że chce, ale nie mam czasu". Nie naciskałem.

Wyjaśnijcie mi prosze bo nierozumiem.


http://www.podrywaj.org/forum/miga_sie_od_seksu_nierozumiem