Wpis z mikrobloga

#rozowepaski #logikaniebieskichpaskow #lozasamcow #p0lak #afera #seks #dziewczynybeztabu #chlopakibeztabu #zwiazki #niebieskiepaski #hipokryzja #ciaza #antykoncepcja #prezerwatywy

Jakie są szanse na ciąże przez preejakulat?

Sprawa wygląda tak, kochałem się z dziewczyną, pierwszy raz skończyłem w gumce. Oddałem mocz, umyłem penisa wodą z mydłem, dokładnie się wytarłem. Emocje wzięły górę nad rozsądkiem i kochałem się bez gumki po raz drugi za jakiś czas. Nie było w pobliżu żadnego sklepu gdzie można było kupić gumki :/.

Ogólnie zauważyłem, że nie występuje u mnie wydzielanie się preejakulatu podczas podniecenia czy stosunku, ale są po prostu tego tak małe ilości, że tego nie zauważam. A jeśli już się coś zaczyna wydzielać to to czuje. Więc wg mnie nic się nie wydzieliło.

Skończyłem na zewnątrz, penisa wyjąłem z jakieś 10-15 sekund przed orgazmem i dokończyłem ręką.

Znowu się umyłem i wytarłem, ale już moczu nie oddałem, więc mogły zostać w cewce moczowej jakieś plemniki. Bo jednak za jakaś godzinę zrobiliśmy to po raz trzeci, ale już bez orgazmu z mojej strony.

I teraz pytanie do was, na pewno sporo osób z was w ten sposób ryzykowało. Wiele osób mówi, że przez wiele lat stosuję tą metodę z powodzeniem, pytanie tylko czy do stosunku dochodzi tylko raz? A jeśli nie, to czy po każdym razie oddajecie mocz, aby oczyścić cewkę moczową, jeśli chcecie się kochać po raz kolejny? Partnerka miesiączkuje co 28-30 dni, a to był 17 dzień jej cyklu, więc teoretycznie było już po owulacji, ale łapie się jeszcze na dzień płodny.

Po drugim razie, myślałem że do niczego już nie dojdzie, dlatego moczu nie oddałem, ale partnerka zaczęła mnie pieścić oralnie i tak jakoś wyszło.


http://www.podrywaj.org/forum/jakie_sa_szanse_na_ciaze_przez_preejaku