Wpis z mikrobloga

#rozowepaski #logikaniebieskichpaskow #lozasamcow #p0lak #afera #seks #dziewczynybeztabu #chlopakibeztabu #zwiazki #niebieskiepaski #hipokryzja

uważajcie panowie, nie widać ale problemy mogą być Zabezpieczajcie się

Witam forumowiczów! Po pierwsze chcę ostrzec wszystkich niedowiarków, że choroby przenoszone drogą płciową są i są one tak powszechne, że aż normalne, wszyscy, którzy nie są w stałych związkach lub po prostu mają czasowe przygody z kobietami, których nie znają, radzę się zabezpieczać!!!

Byłem z kobietą przez kilka miesięcy, była to moja stała partnerka i niestety nie byłem świadom, czy jest zdrowa, czy nie... kilka tygodni przed zakończeniem znajomości przekonałem ją, żeby udała się do ginekologa, i niestety się okazało, że #!$%@? wie z kąt miała grzybicę pochwy!! #!$%@?!!! #!$%@?ło mnie to! leczenie kosztowało kilka stów, wszystko #!$%@?, ale ja dostałem jakąś małą paczkę z lekami, siedem tabletek i niby ma być dobrze, ale nie jestem przekonany, dlatego idę do urologa się dobrze przebadać, dlatego ostrzegam!!! zabezpieczajcie się, do puki, do póty nie jesteście pewni zdrowia partnerki...

EDIT!

Byłem u urologa i przy okazji zrobiłem ogólne badania,wyszło, że wszystko jest ze mną w porządku,teraz jednak mam nauczkę, że lepiej się jest wcześniej zabezpieczyć, bo stresu nie da się zmierzyć... Pozdrawiam!


http://www.podrywaj.org/forum/uwazajcie_panowie_nie_widac_ale_problem
  • 1