Wpis z mikrobloga

#rozowepaski #logikaniebieskichpaskow #lozasamcow #p0lak #afera #seks #dziewczynybeztabu #chlopakibeztabu #zwiazki #niebieskiepaski #hipokryzja #cycki

Bardzo wrażliwe piersi ;)

Witam, mimo że jestem tu już dosyć długo, jest to mój pierwszy post na tym portalu - z tego względu chciałbym się z Wami przywitać Wink

A teraz odnośnie mojego problemu:

Moja dziewczyna ma bardzo wrażliwe piersi(a właściwie to sutki). Nie wiem dlaczego, ale cholernie ją łaskoczą, kiedy je dotykam.

Próbowałem wszystkiego co przyszło mi do głowy - delikatny dotyk, pieszczoty, rozgrzanie jej bardzo mocno, mocniejszy dotyk, lizanie, ssanie, przygryzanie. Za każdym razem łaskotało ją to do takiego stopnia, że pieszczoty po prostu stawały się niemożliwe do wykonania. Jedynie mokre lub obślinione palce + delikatne pieszczoty pozwalały na nieco dłuższą zabawę w tych rejonach.

Nie jest to jakiś wielki problem, czasem nawet mnie to śmieszy Laughing out loud. Niestety jednak przez "to coś" muszę rezygnować z wielu ciekawych pomysłów...

I tu moje pytanie, czy któryś z Was spotkał się z takim przypadkiem? Może jakieś propozycje jak się z tym uporać? Smile


http://www.podrywaj.org/forum/bardzo_wrazliwe_piersi
  • 2