Wpis z mikrobloga

#rozowepaski #logikaniebieskichpaskow #lozasamcow #p0lak #afera #seks #dziewczynybeztabu #chlopakibeztabu #zwiazki #niebieskiepaski #hipokryzja #zdrada

Brać czy nie brać? Nie wiem...

Znajoma ,która ma małą separacje od swojego męża nie mieszkają razem jest strasznie nastawiona na sex zemną, dziewczyna zgrabna dupka, duże cycki przy dobrej figurze. Jest bardzo konkretne potrafi samymi słowami zajebiście podniecić faceta przez to, że jest mega bezpośrednia.Opowiada o swoich erotycznych myślach bez najmniejszego wstydu co jeszcze bardziej mnie podnieca, jest dzika, wyuzdana i nieokrzesana. Z chęcią bym ją zadowolił tylko mam mała obawę, jest ryzyko, że jej facet z którym teraz" nie jest " mógł by się dowiedzieć. Ryzyko jest duże ale przyjemność może być jeszcze większa gdyby nie była taką fajna laską to bym od razu sobie darował, ale w tym przypadku nie jest to takie łatwe. Dzisiaj jak się z nią spotkam powiem, że wymagam totalnej dyskrecji jeśli mi ją zapewni to polecę na układ seks-przyjaciół jak nie mogła by mi zagwarantować 100% "anonimowości" CHYBA sobie daruje? Co wy byście zrobili?


http://www.podrywaj.org/forum/brac_czy_nie_brac_nie_wiem