Wpis z mikrobloga

#rozowepaski #logikaniebieskichpaskow #lozasamcow #p0lak #afera #seks #dziewczynybeztabu #chlopakibeztabu #zwiazki #niebieskiepaski #hipokryzja #antykoncepcja #prezerwatywy

Prezerwatywy

To mój pierwszy post tutaj więc na początek witam wszystkich Smile Wcześniej tylko czytałem, teraz pojawia się wątpliwość/problem więc jestem zmuszony zadać (może i głupie) pytanie. W seksie mam praktycznie zerowe doświadczenie, teraz z pewną dziewczyną relacja posunęła sie dość do przodu i myślę że coś z tego wyjdzie. W każdym razie lepiej być przygotowanym. I problem pojawia się w tym momencie - gdy mam kupić prezerwatywy. Pierwsza myśl była ze pójdę i kupię tak po prostu. I za chwilę druga myśl, "przecież tego jest multum jeśli chodzi o rodzaje, rozmiary i nie wiadomo co jeszcze" jak tu dobrać dobre.. Żeby się nie zsunęła, żeby nie pękła - przymierzal raczej nie będę. Wszedłem na allegro żeby zobaczyć jak to jest z tym wszystkim, a tam "średnica 5,4cm". (na moje oko dość dużo?). I z prostej rzeczy robi się pustka w głowie. Rozjaśni mi ktoś jak to jest?


http://www.podrywaj.org/forum/prezerwatywy_0