Wpis z mikrobloga

Taka #ciekawostki #sport
o której mało kto wie może :)
Pamiętacie nasz historyczny bieg 4x400 m gdzie Polacy pobili halowy rekord świata? Wielu z Was pewno będzie opowiadac o tym nawet za 50 lat wnukom :D
A wiecie ..., że 2 tygodnie później ten rekord poprawiły 3 uczelniane sztafety w USA, w tym m.i. jakiś uniwerek rolniczo-mechaniczny z Teksasu XDDDDDDDDDD

#bieganie #heheszki
Pobierz 27er - Taka #ciekawostki #sport
o której mało kto wie może :)
Pamiętacie nasz histo...
źródło: comment_5T9sA8CdJxw08fiBfX0WLtwZHMtsfh29.jpg
  • 7
@27er: Jacyś z uczelni pobiegli szybciej ale jeden rekord nie został zaliczony bo biegli reprezentanci różnych krajów a Ci co byli drudzy rekord jeszcze nie został zatwierdzony więc cały czas nasi mają rekord :D
@27er: ale tak serio to o #!$%@? ci chodzi bo nie rozumiem? Wynik Amerykanów został poprawiony po 4 latach. To z kogo jest beka? Z polskiej drużyny, która w końcu ten wynik poprawiła, czy z reszty świata która tego nie zrobiła? Chcesz się #!$%@?ć, ale sam nie wiesz do czego ¯\_(ツ)_/¯
@MirkobIog:
Czego nie rozumiesz w tym, że komiczne jest to, że 2 tyg po MS 3 drużyny szkół maja lepsze rezultaty niż mistrzowie i rekordzisci w tym ich własną reprezentacja. Jeżeli to nie jest komiczne to już nie wiem smutasie.
@27er: bo nie wiem czemu, ale starasz się w tym wszystkim umniejszyć zasługi polskiej drużyny, twierdząc żę będziemy się tym podniecać do końca życia, a przecież chwile poźniej nasz rekord przeorały studenciaki. Bardziej to świadczy o tym, że źle się dzieje w sprincie międzynarodowym skoro akurat Polska, która z dobrych spinterów nie słynęła pokonuje wielkie USA w bezpośrednim starciu, ale dodatkowo łamie też ich dotychczasowy rekord.
bo nie wiem czemu, ale starasz się w tym wszystkim umniejszyć zasługi polskiej drużyny, twierdząc żę będziemy się tym podniecać do końca życia,

@MirkobIog:
Nie wiem czy umniejszam, po prostu jestem lekko zszokowany, że "studenciaki" pobiły 3x rekord świata, w tym pokonując swoich najlepszych wystawionych na mistrzostwa.
Równie dobrze mozesz mi powiedzieć, że wyśmiewam się z reprezentacji USA, no i? A co, jest jakiś zakaz?
Co prawda dobrze wiem, że poziom