Wpis z mikrobloga

Parli na Martina by szybciej pisał książki, potem olali czekanie na powieści i kręcili dalej to teraz Martin jak już napisze to zupełnie inną historię xD.

#graotron #got
  • 10
  • Odpowiedz
@TheMan: wydaje mi sie ze jak to zaczynal pisac to nie byl gotowy na tako hajp, pootwieral tyle wątkow i zupelnie nie ma pomyslu co z tym dalej zrobic
  • Odpowiedz
@TheMan: Ale to już wiadomo od dawna. W książce nie ma żadnego Nocnego Króla. Arya nigdy nie spotkała Meliski, Dorne to jeden z głównych wątków i córka Cersei stanowi ważny aspekt rozgrywki politycznej, etc, itp. Serial to gówno od 4 sezonu.
  • Odpowiedz
@TheMan: Martin wprowadzil za duzo postaci i watkow i nie ma pojecia co z tym dalej zrobic.
Nic nie wskazuje by mial dokonczyc sage. Albo tez poskraca i w jakiejs bitwie zginie 3/4 postaci i ich watki sie gownianie skoncza :P
  • Odpowiedz
@TheMan nie bardzo mieli wybór, kontrakty gonią, aktorzy dorastają. Mieli czekać niewiadomo ile lat i 16 letnią Arię grała by Maisie w wieku 24 lat? Albo zmieniać połowę aktorów? Serial by miał wychodzić przez 15 lat z 4-5 lat odstępu między sezonami? Wina jest tylko i wyłącznie grubasa.
  • Odpowiedz
córka Cersei stanowi


@Rabke: To ona żyje w ksiażce? Coś tam pamiętam, ale nie wiem czy to ogarnę jak wyjdzie nowa częśc
@Aster1981: Ciekawy jestem co on zrobi z tym Aegonem co zza granicy przypłynął z kolesiem który moczy się w alkoholu. Pewnie go odpali
  • Odpowiedz