Wpis z mikrobloga

#rozowepaski #logikaniebieskichpaskow #lozasamcow #p0lak #afera #seks #dziewczynybeztabu #chlopakibeztabu

https://braciasamcy.pl/index.php?/topic/15382-czy-warto-podejmować-relacje-z-dziewczynami-o-słabym-wykształceniu-i-ogólnej-manierze/

Czy warto podejmować relacje z dziewczynami o słabym wykształceniu i ogólnej manierze?

Poznając kobiety, czy to podchodząc na ulicy, imprezie, Tinder, zdarzy się poznać dziewczynę, która będzie np. po technikum lub zawodówce, bez studiów, taką, która posiada w większości znajomych o niskim IQ, lecz ona jest z urody 8-9/10.

Ja taką poznałem na Tinderze. Dziewczyna skończyła technikum. Wymieniliśmy się facebookami, trochę popisaliśmy. Pracuje ona w hotelu, jej życie raczej wygląda praca-dom-praca-dom, bez większych pasji i zainteresowań, czas wolny spędza spotykając się ze znajomymi.

Szukam dziewczyn jedynie do relacji seksualnych, zależy mi ogólnie na poszerzeniu kontaktów i umiejętności z kobietami.




Czy według Was, warto byłoby spotkać się z taką dziewczyną, aby doprowadzić do FwB?

Powiem szczerze, trochę męczy i denerwuje mnie rozmowa z osobami, które nie mają większych życiowych celów, pasji, dążeń, nie czytają książek itp. Rzecz jasna - gdy myślę penisem, przeszkadza to mniej.

Jednak - czy uważacie, że to plama na honorze, zły ruch, słabość - spotkać się z taką dziewczyną?

Nie mówię konkretnie o tej, którą krótko opisałem - chodzi mi ogólnie o nie pomijanie takiej grupy kobiet, celem pozyskania seksu.




Zastanawiam się jeszcze, jak dziewczyny zareagują, co myślą, słysząc o tym, że skończyłem studia na politechnice i robię doktorat:

- czy robi to nie nich wrażenie, "hmm, silny samiec, pewnie zarabia"

- czy pomyślą, że jestem nerdem, kujonem

- czy uznają, że nie warto się spotkać, ponieważ jesteśmy ze zbyt różnych środowisk






Pozdrawiam serdecznie


Krzysiek
  • 1