Wpis z mikrobloga

Mirko, robie dietę 2k kalorii. Zapisuje wszystko sobie w fitatu starając mniej więcej trzymać się makro (B40%, T30%, W30%) i zapisuje przy okazji wszystko w kalkulatorze w arkuszach google.
Aktualna wyjściowa 144kg ( ##!$%@? here) dietę rozpocząłem 24.04
Waga aktualna 137kg, cel to 85kg.
Między cel to schudnąć możliwie jak najwięcej do 1 sierpnia [muszę garniak wtedy zaklepać ( ͡° ͜ʖ ͡°)]

Mam duże problemy z psychiką i jakikolwiek cheat day nie wchodzi w grę. Lubie #!$%@?ć więc postawiłem na dużą gramaturę i określoną kalorykę. Dodatkowo dopycham żołądek 3-4.5l wody/dzień. Gotować również nie bardzo mi się chce w związku z tym postanowiłem robić proste posiłki składające się maksymalnie z 6 produktów nie licząc przypraw.

Ze sportu staram się w miarę często chodzić na basen, saunę i siłownię co oczywiście zapisuje sobie by trzymać regularność.
Jeżeli znajdzie się trochę zainteresowanych które chciałyby bym dzielił się wynikami, przepisami, i robił codzienne sprawozdania co i jak idzie, a przy okazji wspierali w dążeniu do osiągnięcia celu to byłoby super.

Wszelkie wskazówki i porady mile widziane (σ ͜ʖσ)
#dieta i chyba trochę #mirkokoksy
  • 13
@Kasahara: robiłem do tej pory nawet i 8k czasami tylko przy pomocy słodyczy fastfoodow itp. ściąłem do 2000kcal i codziennie zjadam na czysto prawie średnio 1.6kg, problem psychiki bardziej leży w tym, że mam #!$%@? nawyki i lubiłem jeść dużo + praktycznie zero ruchu. Nie wiem co powinienem jeść żeby trzymać 3.5k kcal póki co głodny nie byłem
przykładowe śniadanie: płatki owsiane 60g, banan 110g, borówki 125g, jogurt naturalny 175g, przed przygotowaniem 470g, 511kcal

przykładowy obiad: mielone mięso kurczaka 200g, pieczarki 400g, mix sałat 200g, oliwa z oliwek 45g, przed przygotowaniem 845g, 822 kcal
@MorelowyJoe: mało jedzenia i makro z dupy. Co prawda teraz nie ma to znaczenia, ale na redukcji masz nauczyć się jeść, jak nauczysz się mieszać tłuszcze i węgle w proporcji 1:1 to będziesz się tuczył jak świnia za każdym razem gdy tylko lekko zwiększysz kalorie.
@Skogyr: @kielbasior: @brunetroll089: @Kasahara: wziąłem pod uwagę wasze słowa i zacząłem zwiększać stopniowo kaloryke o 200 co drugi dzień, chce dociągnąć do około 3200 i a później zmniejszać o 200 co 2 tygodnie by bardziej przyzwyczaić organizm. Oprócz tego troche zmieniłem proporcje makro, było B40%, T30%, W30%
teraz zmieniłem na B35%, T25%, W40% Jak coś to podpowiedzcie mi proszę jakie proporcje powinienem trzymać na makro żeby było ok.