Wpis z mikrobloga

@matys352: odkad go kupiles, stanial 150k (zakladam ze ps4). Z nagrod na 95% tyle nie wyciagniesz, a na zagranie meczow musiales przeznaczyc 10h, 15 kart kondycji po ponad 1k. Warto bylo? On teraz bedzie tak tanial z dnia na dzien. Jakbys go jeszcze chcial sprzedac to dojdzie prawie 60k prowizji.
  • Odpowiedz
@prodigi: czasami to nie ma sensu, gospodarniej jest nie grac. Na poczatku cr7 drozal przez pierwsze miesiace gry. Szybko go kupiles i grales-zarabiales. Potem tanial nieznacznie ze mozna sie nim bylo bawic przez 2 miesiace tracac na karcie 200-300k razem z prowizja po sprzedazy. A teraz kolega stracil prawie tyle w kilka dni na rzecz jednej LW i jesli bedzie te karte trzymal, bedzie nadal tak tracil. Oczywiscie przyjdzie jeszcze
  • Odpowiedz
@Veyn: No nie ma sensu, przez wiekszosc cyklu gry moglbym sprzedawac swoj sklad w czwartek/piatek i odkupowywac w niedziele wieczor/pon rano i nawet po odjeciu podatku dostawalbym wiecej niz te gowno nagrody.

Najlepiej to jakby poczekal jeszcze do wrzesnia, wtedy na pewno po tanioszce dostanie Ronaldo.

Robilem ostatnio ankiete na wykopie odnosnie totsow i przewazajaca czesc glosow opowiedziala sie za tym, ze ma w------e na TOTSy i sie bedzie martwila
  • Odpowiedz
gospodarniej jest nie grac


@Veyn: kup grę ale w nią nie graj bo szkoda coinsów na graczy, albo graj przez większość czasu g---o graczami po taniości żeby nie stracić i obkupić się totsami, mam wątpliwości czy to droga do dobrej zabawy o ile przy tej grze można się bawić
  • Odpowiedz
o@Veyn: Pod względem ekonomicznym straciłem, bo już następnego dnia chodził po blisko 100k mniej. Ale mam w------e na TOTSy i bawię się grą, jak wyjdą TOTSy to w ogóle poleci i trudno. Z g---o nagród prawdopodobnie nie wyciągnę kwoty, która by pokryła stratę,a może tym razem coś wpadnie?( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Veyn ale wiesz ze ta GRA polega na GRANIU a nie gromadzeniu kapitału? Kiedy miał go sobie kupić jak nie teraz. Za 2 miesiące jak już grał nie będzie?
  • Odpowiedz
@Veyn: @AgentBroda: @prodigi: ale p---------e XD jakby każdy liczył ile straci na jakim zawodnik to nikt by nic nie kupował. Gość sobie kupił kartę, na którą długo zbierał kasę, ma frajdę a jakiś gość mu pisze, że ta karta będzie tańsza. No jasne, a jak ktoś kupi nowe auto to też mu powiesz, ze może poczekać 5 lat i kupić je za ułamek ceny? Najlepiej to
  • Odpowiedz