Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem dlaczego tak utrudniacie uzyskanie premium na wykopie. To nie jest wcale takie wymagające. Jak ktoś jest zainteresowany to piszcie prywatną wiadomość - pomogę. Oczywiście nie za darmo tylko w wiadomej walucie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Na dowód jak to wygląda:
#dziewczynybeztabu #mirkoblog+ #premium #polki

Dajcie plusa żeby było lepiej widoczne - może uda się pomóc większej liczbie osób nowych na portalu
Pobierz Spajkuss - Nie rozumiem dlaczego tak utrudniacie uzyskanie premium na wykopie. To nie...
źródło: comment_893QkH0g5pBypVNLh4gWey3fF1yxT7si.jpg
  • 11
@Spajkuss Po prostu personalnie uważam że jesteś tragicznie słabym spameren, miliard postów w ciągu jednego dnia bo hehe Mikroblog + hehe, ale śmieszne hehehe, boki zrywać uhahaha. Nie da się Mirko przeglądać przez taki właśnie gównospam.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Danicen: a bo mnie obchodzi co sobie jakiś randomowy bóldupciący ziomek z netu personalnie uważa o mnie xD Tyle czasu na wykopie spędzasz a nadal nie wiesz ze jak się mireczki nakręcą to całe mirko dudni jednym i tym samym.
Większości osób taguje ten 'gównospam' jednym prostym tagiem który możesz wrzucić na czarnolistę, tak ja ja ciebie zaraz i po prostu nie widzieć tych wpisów i czytać sobie rzeczy na poziomie!