Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Faceci zawsze są tymi, którzy nie potrafią myśleć? Mam dość mówienia i myślenia o wszystkim bo nie potrafi zrobić nic sam z własnej woli. Każdy taki jest?
#smutnadziewczyna
  • 22
  • Odpowiedz
@kak4s: nie;D a wiesz jaki to jest turboduet jak znajdą się dwie myślące osoby i jeszcze same potrafią zrozumieć że mają inne umiejętności i potrafią lepiej ogarnąć inne zadania?
  • Odpowiedz
@kak4s: Jak już zaczynasz mu marudzić to jest po prostu źle. Ja zwykle staram się robić wszystko po swojemu, i jak babka mi zaczyna marudzić to znaczy że nie jest już tak zainteresowana. I się odsuwam i robię swoje. Myślę większość kobiet ma obawy żeby nie stać się zrzędzącą starą babą. I jeżeli facet ma pomysł na siebie to taka sytuacja rzadko występuje.

Myślę że jeżeli to jest jakiś okres w
  • Odpowiedz
Faceci zawsze są tymi, którzy nie potrafią myśleć? Mam dość mówienia i myślenia o wszystkim bo nie potrafi zrobić nic sam z własnej woli. Każdy taki jest?


@kak4s: nie wiem, a jak ty myslisz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Doomino: Mówiłem być może. To nie są pierdoły, to twój facet to pierdoła. Odpowiadając na twoje pytanie - nie, nie każdy facet taki jest, powiedziałbym nawet, że większość ma te sprawy ogarnięte, w końcu chodzą po ulicy w ubraniach, a nie nago.
  • Odpowiedz
@mocneAnaboliczne: biorąc pod uwagę historie jakich nasłuchałam sie od koleżanek to mój to jest jeszcze ogarnięty :D np Siostra musiała składać wnioski o odszkodowanie w imieniu szwagra, bo mu sie nie chciało. A bardzo dobre pieniądze, bo to wypadek z winy pracodawcy w UK. Z moim nie wiem w jakim stopniu to jest moja wina , w sensie, że przyzwyczaiłam go do tego, że ja sie tym zajmuje. Mieszkał kiedyś sam
  • Odpowiedz