Wpis z mikrobloga

Jestem niesamowicie zawiedziony tym odcinkiem. Nie tyle samą bitwą, bo ta (chociaż pełna głupotek i dłużyzn z Aryą w roli głównej) była całkiem satysfakcjonująca. Jednak zabicie Nighty'ego bez wyjaśnienia jakie były jego motywacje to jest jakieś nieporozumienie. Nie, nie wierzę żeby jego celem było zabijanie każdego Maćka narkomana jaki się narodzi w zemście za przebicie osinowym... wróć, obsydianowym kołkiem, to nie może być aż tak płytkie!

Teraz głównym wrogiem będzie pewnie Euron, który pozbędzie się blondyny. Zrobienie z niego serialowego finałowego bossa jest kompletnie głupie, nawet pomijając fakt, że #amfetaminowypirat jest niezwykle pocieszną osóbką. Po prostu nie nadaje się do tego. Książkowy to co innego, i ma to sens (zapraszam pod stare wpisy pod tagiem #gotologia dotyczące Eurona).

Jedynym pocieszeniem jest dla mnie ta scena. AAAAA TU DLA CIEBIE POMAHAŃCZA!!!!

#got #graotron #gameofthrones
L.....d - Jestem niesamowicie zawiedziony tym odcinkiem. Nie tyle samą bitwą, bo ta (...

źródło: comment_TTUQfTzOvVL2NKVNiPAjN4Pu38bhZheF.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@Lonesome_road: No ja sobie na razie odpuściłem 8 sezon bo wolałem poczekać do końca po tym co się działo w poprzednich i widzę, że to chyba była dobra decyzja.
! Wichry może (marzenie) zobaczymy ale Sen o Wiośnie to tak naprawdę nie sen a koszmar bo nigdy nie powstanie.
  • Odpowiedz