Wpis z mikrobloga

Ulane Bingo 96! Słabiutko dziś, tylko 7 haseł trafionych, gdyż gubernator zafundował SAKRAMENCKO ciekawy odcinek, trwający 14:44, z czego 12 minut i 50 sekund (tak, policzyłem) stanowiło #!$%@? smutów zza kierownicy. Wyniki:
szafa vs język polski; SĄSIADY MOJE PRZYJECHAŁY; TUTEJ; Opel INSYGNIA; "Dezynfekcję klimatyzacji zrobiłem na wszelki WYPRAA wypadek"

4:07 TAKA SYTUACJA może być, że jak #kieleckiulaniec zamontuje sobie zbiornik z gazem, to mogą mu go kazać kiedyś odkopać

5:40 koleżanka mu poleciła czytnik kart pamięci z USB typ C. Idealne do jego "JAPKOWEGO KOMPUTERKA". Niestety, złącze okazało się stare. Bardzo mi z tego powodu wszystko jedno.

5:59 "dawno nie było z PRUSAKA, jest z PRUSAKA". Dżizas... on chyba na prawdę w to wierzy, że ludzie w jego wysrywach najbardziej czekają na jego #!$%@? z samochodu, zamiast na jakąkolwiek ciekawą treść.

7:05 #ussponton żali się, że w Prusaku w sumie usterek nie ma, poza problemami w zawieszeniu. Jak jeździ po kocich łbach, to coś mu NAPIERMANDALA w podwoziu. Idę o zakład, że uszkodzeniu uległo coś w lewej przedniej części zawieszenia. Czyli od strony kierowcy XD

COMBO! 10:43 czekając na serwis Prusaka, ekspert motoryzacyjny poszedł oglądać nowe Toyoty. Wnioski- Corolla w sedanie ma "telewizor duży, ale KUURNIA czemu on jest trochę w stronę kierowcy odchylony? Nie wiem". Kokpit cały WYMACANY
#mocnyvlog
Pobierz
źródło: comment_GbRgCjK0IL1zsrpobZ4S27gJbF3B76hP.jpg
  • 2
@lukasz236 tak, chodziło o zmianę gazu z CNG na LPG (albo odwrotnie). W ostatnim czasie gadanie ulańca jest tak nudne, że oglądam go na prędkości 1.25, stąd nie zrozumiałem kiedy zaczął niedokładnie wygłaszać swoje teorie gazowe