Wpis z mikrobloga

Jeździ ktoś? Kupiłem kierownicę miesiąc temu i dotychczas jeżdżę w F1 2018 i chciałbym spróbować pojeździć coś bardziej popularnego. Fajne te iRacing? Widziałem, że dużo ludzi co jeździ to poleca.
#iracing #simracing
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zdzichu-rychu-7: i tym sposobem w iracing nauczysz się w miesiąc tego co w ac w rok, coraz lepsze te argumenty za ac, mniej będziesz jeździł to będzie ci się bardziej chciało XD iracing jest inna liga i nawet nie ma sensu ich porównywać

@TheSznikers widzę że ty menagier od acleague, dobre argumenty wprowadzasz do rozmowy.
Jestem poważnym managerem ta liga jest poważna ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@TroyaFlight Chodzi tylko o podkreślenie klimatu a nie jeżdżenie mniej. Absurdem jest stwierdzenie, że w miesiąc nauczysz się w iRacing tego co w ac w rok :) szczególnie będzie miało to zastosowanie w przypadku gościa jeżdżącego 3 razy w miesiącu w iRacing oraz jego kolegi, n--------------o 8 godzin dziennie w AC. Jedna i druga gra ma swoje plusy choć w mojej ocenie iRacing jest mocno przereklamowane :D Ale ja się nie
  • Odpowiedz
@Tyrese: iRacing to tytuł o innym targecie. Co mogę powiedzieć to to że sam nauczyłem się dużo tzw racecraftu. I można się pościgać zawsze, od krótkich do długich wyścigów. Aktualnie zbieramy ludzi na wyścig 6H na Watkins Glen. Assetto natomiast, to społecznośc i ligi otaczającę tą grę. U nas np znajdziesz kilka serii w których można się pościgać. To co wybierzesz, zależy już od preferencji, osobiście polecam oba tytuły, bo
  • Odpowiedz
@Tyrese ja polecam ci oba tytuły AC i iR. Zacznij od AC, za niewielką kwotę masz bardzo dużo ścigania. Jest kilka lig w Polsce. W ROS masz aktualnie 4 ligi- GT3, OW, Audi TT Cup (simrace.pl), Seat Leon TCR. W ACleague masz Porsche GT4. Jest w czym wybierać.
Mało tego, jeśli pragniesz jeszcze więcej to jest w AC coś takiego jak simracingsystem. Co godzinę są wyścigi różnych klas z systemem ratingowym,
  • Odpowiedz