Wpis z mikrobloga

#agent
Takie info od ziomka co u buka pracuje. Tydzień temu nagrywali w tvnie ostatni odcinek agenta, no i już raczej na 100% wiadomo, kto nim jest, bo dzisiaj ktoś postawił w dwóch transzach ok. 5k xD na agenta. Zakłady wycofane, zwroty porobione, no ale xD
  • 15
@hpiotrekh: No właśnie, z głową, a nie 2 zakłady za 5k w 2-3h xD

Co oni myśleli, że nikt się nie połapie? xD Ja to się dziwię, bo ziomek pisze, że nie będą nikogo tutaj dojeżdżać, no a z tego co się orientuję, to chyba by mogli.
@Oskarek89: Tzn. ja tej edycji nie oglądam dokładnie, ale dwa zadania - tam, gdzie Górniak się zesrała, Sadowska spędziła chyba z 5-6 minut? Zbierając jakieś fanty. Pewnie zbierała fanty. W ostatnim zadaniu jako jedyna fail z tymi piłkami, a tak. No... tej edycji nie oglądałem zbyt dokładnie
@Oskarek89: Wiesz, to nic nowego, że ktoś "gra agenta". Po prostu robi to mniej ostentacyjnie, niż Anders, czy Królikowski.

Ja to teraz właściwie na ostatni odcinek tylko czekam, żeby zobaczyć co tam rozkminiała. W tym zadaniu na wodzie, gdzie rywalizowali w parach, a Wiktor obstawiał hajs, no to w sumie fakt, że w drugiej rundzie walczyła i wygrała, przegrał im trochę hajsu. Nic więcej nie mogła zrobić w tym zadaniu.