Wpis z mikrobloga

Ci co narzekają na bitwę to naprawdę czyste polactwo xD Przecież cały ten odcinek to była tylko i wyłącznie bitwa, z małymi wstawkami dialogów, bo nie było czasu, przecież #!$%@?ły tysiące umarlaków. Ciemno było, fakt, ale wyobraźcie sobie walkę ze śmiercią: #!$%@? widzisz, boisz się że coś ci wyskoczy zza ramienia, że cię #!$%@? w nogę. Schowanie się pod kołdrę nie pomoże. Jeszcze ta śnieżyca, normalnie wbić sobie samemu miecz i mieć spokój. Porównujecie tę walkę z innymi z serialu, kurna, naoglądaliście się za smroda "Krzyżaków" co wykreowało waszą wizję walki i wychwalcie pod niebiosa stracie miedzy dwiema stronami np w Bitwie Bękartów, ale gdzie była lepsza walka z gromadą chodzących zombie, którzy #!$%@?ą przed siebie jak tsunami niż w tym odcinku? ¯\_(ツ)_/¯ Już nie bądźcie tacy krytyczni wykopowi malkontenci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#got #graotron #gameofthrones
Pobierz Huntress - Ci co narzekają na bitwę to naprawdę czyste polactwo xD Przecież cały ten ...
źródło: comment_ww7cSxOaU7WpZFvsdFqMqfCxFQTsgtso.jpg
  • 27
@okradzione: Skoro piszesz do mnie ten komentarz to zakładasz że czytać umiem więc bez sensu to pytanie ( ͡° ͜ʖ ͡°) odnoszę się do osób którym nie pasuje że "a za ciemno", "za dużo skopiowanych umarlaków" "a ta śnieżyca to pewnie cięcie kosztów". Nie mówię nic o Nocnym Królu
@Huntress:
Tutaj nikt nie hejtuje przebiegu walki, oprocz 10 roznych glupich zagran w scenariuszu aka szarza dotrakow. Tutaj glownie ludzie maja pretensje o to, ze NK to cwel a bohaterowie maja niesmiertelnosc a glupota bije z tego odcinka. No ale jak masz orzeszek w glowie to ci sie podoba. To zadne polactwo, to jest wyczucie smaku i niedawanie sobie wpychac gowno w buzie. Idz naloz se piezamke z batmanem
@Huntress dla mnie każda inna ukazana bitwa w tym serialu była lepsza od tej. I tu nie chodzi o widoczność bo jak ktoś narzeka na brak widoczności to raczej #!$%@? matryca w tv, albo w monitorze bo ja widziałem wszystko elegancko. Po prostu nudne to było i tyle.