Wpis z mikrobloga

Jestem mega #!$%@? na Was, incele z wykopu, za tę akcję z #dziewczynybeztabu. Jakim trzeba być nienawistnym i #!$%@?, żeby robić screeny rozmowy dziewczyn, na ich grupie i kurfa rozsyłać to po rodzicach? Co Wam kurfa do tego co robią inni... Potem Wy się tu kreujecie na ofiary kobiet, obsmarowujecie je w każdym znalezisku. Następnie narzekacie, że w Polsce ludzie traktują siebie wzajemnie jak gówno. Płaczecie, że nikt nie się Wami nie przejmuje, że #depresja to z góry pogarda, a Wy co robicie? Rozpieprzacie innym ludziom życie, kreujecie się na strażników moralności, a to Wy, Wy w tym wszystkim jesteście obrzydliwi i niebezpieczni. Gardzę Wami ostro. Mam nadzieję, że nigdy z Wami nie będę mieć do czynienia. Hipokryci.

#gownowpis #oswiadczeniezdupy #logikaniebieskichpaskow #rozowepaski
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@co_jest: Wysyłanie screenów gdzie się uzewnętrzniają na tematy związane z seksualnością do rodziny jest jak najbardziej #!$%@? ale szanuję za wysyłanie screenów gdzie publicznie przyznają się do zdrad. No #!$%@?, sam chciałbym wiedzieć jakby mi karyna rogi doprawiała.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@co_jest: pomyśl co by było gdyby podesłać to co piszą na wykopie ich rodzinom xD wszyscy by skończyli na ulicy albo w jakimś zakładzie zamkniętym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz